2737
2739
عنوان

دوستان ایده میخام بیاین کمک

141 بازدید | 19 پست

سلام دوستان تولد همسرم نزدیکه اولین سالیه که تو خونمون هستیم 

دفعات قبل براش کیف و انگشتر و ساعت خریدم 

به نظرتون چی بخرم براش

و اینکه ایده واسه سورپرایزش هم میخوام

لطفا هرکی هرچی میدونه بگه بهم

مرررسی🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیراهن، کروات،ادکلن،کفش،گردنبند،من هدیه تولد دوتا پیراهنو یه شلوارو ی جفت کفش خریدم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2740

[QUOTE=119232736]مگه پارسال چیکار 

روز قبل تولدش اصن بهش توجه نمیکردم بعد شبشم خونه عموم دعوت بودیم

از ظهر رفتم اونجا بعد نامزدمم خونه خودشون تنها بود  شبم با کلی ناراحتی اومد که مثلا تولدشه اون بیکاره من ولش کردم اومدم خونه عموم اونجا هم تو خودش بود همش میگف کی میریم شام خوردیم بعد عمومینا رو پشت بومشون مرغ و اینا دارن با عموم هماهنگ کردم نامزدموو برد پشت بوم مرغا رو نشونش بده منم فوری کیک و کادو اینا رو چیدم لامپارو خاموش کردم  شمع روشن کردم همه وایسادیم خونه عمومینا هم اول حالشونه بعد پذیرایی میگف وقتی دیدم کسی تو حال نیس فکر کردم تو حیاطین میخواین برین دیگه که یهو وارد شدن همانا روشن شدن لامپ و جیغ اهنگم همانا
 میگف اصن فکرشم نمیکردم بخوای اونجا واسم تولد بگیری