2733
2734
عنوان

اهای پلی کیستیک ها

137 بازدید | 14 پست

من صورتم هیچ وقت جوش نمیزنه

ولی پشتم همیشه چند تایی جوش ریز داره

صورتمم اصلا موی زائد نداره ولی دور ناف و سینم داره که دور سینم خیلی کم تر شده نسبت به قبل

لاغر هم هستم و ریزش موهام میاده 

الان سه ماهه که دوسین و سیاهدونه و خرما میخورم 

تو پریودی هم جوشونده میخورم 

وضیعیتم چطوره؟هرماهم پریود میشم 

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
من پریود نشدم نوک سینه ام داره از درد میترکه

پلی کیستیکی؟

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره تنبلی دارم .. نوک سینه ام خیلی درد میکنه دوماه پریود نشدم

منم چند باری اینطوری شدم سینه هام کلا درد میکرد بخاطر عدم تعادل هورمونه

پریود بشی بهتر میشی پیاده روی کن تا پری بیاد

منم هستم مو هام که خیلی پرپشت بود یه ذره  شده.

من از بچگی موهای لخت خیلی پری داشتم 

الان خیلی موهام ریخته واقعا نمیدونم چی کنم

2738
برو دکتر . تا دارو بده پریودشی و دارو بده پریودت منظم شه . سرسری نگیر .

بنظر من با خوردن داروی هورمونی بدنت کلا تغیر میکنه 

من با دوسین و سیاهدونه خرما سیکلم منظم شد

برو دکتر . تا دارو بده پریودشی و دارو بده پریودت منظم شه . سرسری نگیر .

برو دکتر من قرص دافاستون خارجی هست میخورم خیلی خوبه ،دوسال پیش ایجور شدم همین قرص خوردم تا دوسال خوب بودم الان دوباره پریودیم ریخته بهم دارم میخورم

بنظر من با خوردن داروی هورمونی بدنت کلا تغیر میکنه  من با دوسین و سیاهدونه خرما سیکلم منظم شد

من رفتم دکتر . پلی کیستیک بودم . باردار هم نمیشدم .

دارو و امپول دارد .

بعد ش باردار شدم . الان تازه باردار شدم . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
برو دکتر من قرص دافاستون خارجی هست میخورم خیلی خوبه ،دوسال پیش ایجور شدم همین قرص خوردم تا دوسال خوب ...

منم پریودم بهم ریخته بود بهم دکتر دوفاستون داد ولی نخوردم و رفتم باشگاه و طب اسلامی پریودم منظم شد 

داروی هورمونی خیلی عوارض داره

من رفتم دکتر . پلی کیستیک بودم . باردار هم نمیشدم . دارو و امپول دارد . بعد ش باردار شدم . الان تا ...

من خودم این ماه میخام برم پیش دکتر رزاقی چک کنم خودمو 

اخه میگن بعد طب اسلامی پلی کیستیک میره 

اگه بود میخام باز دارو بخورم 

واسه منم دعا کن زود باردار بشم شوهرمم مشگل داره اسپرمش

2706