2737
2739
عنوان

هواپیمای اوکراین

6976 بازدید | 29 پست

من خودم اوکراین زندگی میکنم برای همین از لحاظ احساسی خیلی ناراحتم و شوک😞😞

امروز لیست اسامی رو خوندم همه ایرانی بعد دانشجو چقدر خواهر و برادر و خواهر و فامیل(هم فامیل) توی پرواز بوده حداقل ۴،۵ مورد پدر و مادرشون خیلی گناه دارن که ۲ تا ۲ تا بچه های دسته ی گلشونو باید از دست بدن  هواپیمایی هم  اعلام کرده هواپیما نووو بوده و فعلا دارن بررسی میکنن علت رو 🤦🏻‍♀️

🔴 واکنش شرکت بوئینگ به سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران

🔹تارنمای دیده بان فلایت رادار ۲۴ در توییتی خبر داد که هواپیمای اوکراینی ای که در حوالی پرند سقوط کرده از نوع ۸۰۰-۷۳۷ بود و در سال ۲۰۱۶ به صورت نو تحویل هواپیمایی بین المللی اوکراین شد/ایرنا

🔴 @iranianukraine 🇮🇷🇺🇦

😭😭😭خیلی ناراحت شدم

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

🔴 #فوری

برخی سایتهای خبری اوکراین از قطع پروازهای هواپیمایی اوکراین اینترنشنال به ایران خبر میدهند.

🔻 احتمال می رود تا مشخص شدن دلیل سقوط هواپیما این شرکت پروازهای خود به ایران را کنسل کرده باشد.

🌎 @iranianukraine 🇮🇷🇺🇦

2742

میگن که نقص فنی بوده خدا بهتر میدونه

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
2740
میگن که نقص فنی بوده خدا بهتر میدونه

نقص فنی بوده 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 

رفتن دنبال زندگی بهتر اما ....

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2706