2733
2734
عنوان

برای اواین بار و اینجا رازت و بگو...❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 72 پست
اون منم هرچی میخورم چاق نمیشم😋

نوش جونت😤😤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
دست زدن معمولی؟؟ یا....

رابطه اونطوری نه . دست زدن به قسمت های جنسی😔😔😔😔😔. 

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلنا که چت روم بود با یه پسری دوست شده بودم که خیلی باهوش و خوش قیافه بود فقط حرفای معمولی میزدیم از چتای آنچنانی بدم میاد اونم مراعات میکرد من متاهل بودم ولی اون مجرد بود دوست دخترم زیاد داشت هنوزم به یادشم شماره شو پاک کردم که دیگه ادامه ندم چون حس خیانت بهم دست داده بود 

2728
چرا دنبال علتش نمیگردی؟

خسته شدم اصلا نمیشم

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
نوش جونت😤😤

😁😁😁😁

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

وای خیلی بده ها دست خود آدم نیست منم قبلا یکی از اقوام همسرم رو دوس داشتم ک هم متاهل بود هم بچه داشت دوتا البته دوس داشتن درحدی ک فقط میگفتم کاش شوهر منم اینجوری بود بعدا فهمیدم چقدر خانومش رو اذیت می کنه و بهش پول نمیده و فقط برا تیپ خودش خرج میکنه ازش متنفر شدم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2740
چ پست بوده

خیلی . منم خر بودم ۱۳ سالم بود بعدم هی میخواستم باهاش بهم بزنم‌هی میومد جلوی درخونمون میگفت الان به بابات میگم با من دوستی‌  خیلی خیلی روزای بدی بود

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2706