2737
2734
عنوان

میشه بدون رفتن پیش روانشناس افسردگی رو درمان کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 20 پست
اگر قرص عصاب مصرف کنی سخت میشه ترکش کرد

نه عزیزم مصرف نمیکنم

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

خانمی متاسفانه یکی از ویژگی های اصلی بیماری افسردگی اینه که بیمارحال و حوصله انجام هیچ کاری رو نداره برای همین این راه حلهایی که دوستان میدن در مورد بیمار افسرده واقعی جوابگو نیست . بنابراین شما اول باید به یه روانشناس مراجعه کنید تا اون باتوجه به میزان افسردگی به شما بگه که آیا به روانپزشک احتیاج دارید یا خیر . 

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی متاسفانه یکی از ویژگی های اصلی بیماری افسردگی اینه که بیمارحال و حوصله انجام هیچ کاری رو نداره ...

مرسی گلم حتما 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
بستگی داره افسردگیت تاچه حدی باشه من یه جلسه رفتم خیلی حس خوبی دریافت نکردم ترجیح دادم خودم خودم نجا ...

اضطراب با بیماری افسردگی خیلی خیلی متفاوته اصلا نمیشه درمان هاشون یکسان باشه 

2731
اضطراب با بیماری افسردگی خیلی خیلی متفاوته اصلا نمیشه درمان هاشون یکسان باشه 

می دونم عزیزم شرایط خودم روگفتم که بیشتردرگیراضطراب هستم تا افسردگی

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
جدا اثر داره؟؟

در حین ورزش هورمونی توی بدن انسان ترشح میشه که باعث شادابی و سرخوشی میشه و نقطه مقابل افسردگیه . بنابراین ورزش به شدت روی افسرگی اثر مثبت داره .البته بیمارافسرده معمولا حس و حال ورزش کردن نداره و بایدیه نفر بهش انگیزه بده یا مجورشکنه