2726

اگر میشه چجوری؟

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم فعلا افسردم🤦🏻‍♀️

خیلی بده دارم دیوونه میشم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2728

اره

نرو قرص میده روانتو بهم میریزه

ورزش کن کتاب بخون پیاده روی کن با موسیقی ورزش کن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
باشگاه برو 

رفتم گلم فایده نداشت

اره نرو قرص میده روانتو بهم میریزه ورزش کن کتاب بخون پیاده روی کن با موسیقی ورزش کن

جدا اثر داره؟؟

افسردگى خودش درجات داره

ممكنه حتى شوك مغزى و بسترى نياز داشته باسه

ممكنه فقط دارو بخواد 

بنظر من كه روانشناس خالى هم حتى فايده نداره 

حتما روانپزشك هم ميخواد

اونايى كه ميگن خودت خودت رو خوب كن يا دارو نخور افسردگى نكشيدن نميدونن افسردگى چيه 

از قطع نخاع بدتره 

مگه كسى كه نخاعش قطع شده ميتونه خودشو خوب كنه؟ 

نه 

بستگی داره افسردگیت تاچه حدی باشه من یه جلسه رفتم خیلی حس خوبی دریافت نکردم ترجیح دادم خودم خودم نجات بدم اولین  قدم  ورزش وپیاده روی شروع کردم وبعدمعنویاتم قوی کردم نمازاول وقت وحضورتومجالس دعا وهییت های هفتگی  الان حال بهتری دارم اماوقتی ارامش بهم می ریزه نمی تونم کنترل کنم دوباره تاچندروزحالم بده

مشکل من بیشتراضطرابه تا افسردگی☹

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
جدا اثر داره؟؟

اره عزیزم چرا که نه

اگر میتونی  ثبت نام کن باشگاه اونجا ورزش کن😊

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
اره عزیزم چرا که نه اگر میتونی  ثبت نام کن باشگاه اونجا ورزش کن😊

مرسی عزیزم 😘

اگر قرص عصاب مصرف کنی سخت میشه ترکش کرد

2706