2733
2739
عنوان

درد دل دارم بیاین راه حل بدید

158 بازدید | 7 پست

شوهرم ذاتا مرد خوبیه اخلاقشم خوبه منتها چون تو مجیط مردونه هست کارش اصلا خیلی چیزارو نمیدونه ... تازه بچه دار شدم ... بعد زایمانم اونقد دورم شلوغ بود از اقوام ک باعث شد وقت زیادی رو با دوستاش بگذرونه ... و خطا کرد ... فهمیدم ... بخاطر نوزادم نتونستم بیخیال زندگیم بشم... بخشیدم ... اما از اونموقع تا الان به هدیه هم برام نخریده ... من تو دلمه ... حتی ببمارستان هم اومد گل برام نیاورد چون نمیدونست ... تو حاملگیم یه عالمه بهم طلا داد ... فک میکردم جبران میکنه ولی دلم گرفته ی هدیه هم بهم نداد... تاالان ک شش ماهشه ... میخام بهش بگم نمیدونم چجوری ... جبران نکرده!!! تو وسایلی ک از تابستون داشتیم قرص تاخیری بود ک یکبار برام استفاده نمرد ... معلوم نیس.... نگین باید جدا میشدی ! نمیتونستم و نمیشه ... چکار کنم بهتر بشیم؟؟!! 

بااجازه استاتر

سلام دوستان کار در منزل هرکی خواست بهم پیام بده شماره اون خانم بهش بدم.شرکت پنبه ریز محصول لدوراااس همه جیش غیر حضوری حتی اموزش تو تلگرام یا وات یا سروش اموزش میده هیج هزینه ی هم نمیخواد درامد عالی همه داره  هرکی بخواد درخواست دوستی بفرسته شما ره اون خانم بفرستم واسش

خدایا یه بچه سالم به منو شوهرم بده هرچی باشه دختریاپسرکافیه فقط سالم باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من امشب انقدر تو تاپیکا از دست شوهرم نالیدم دیگه حال تایپ کردن هم ندارم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

اول از همه با یک مشاور صحبت کن، مشکلت عادی نیست که اینجا جواب بگیری عزیزم، دوم به همسرت برس، خانما اوایلی که بچشون به دنیا میان واقعا شلخته اند، حداقل تو ظاهر، به خودت برس، خونه رو مرتب نگه دار، شبا حتما پیش همسرت باش و بچه باعث دوریتون نشه، برنامه ریزی داشته باش، همیشه خوش بو باش، همسرت که بهتر شد باهاش حرف بزن، بگو حرفای دلتو، مخصوصا قسمت هدیه رو حتما بگو، غم که رو دل بمونه بدتر میشه، بهش غم دلتو بگو عزیزم

2740