2737
2734

من امشب ب شوهرم گفتم میخام گونه بکارم تاالان ب اینکه گونه ندارم توجه نکرده بود...تاخودم گفتم گقت عههه گونه نداریا تاالان دقت نکرده بودم انگارازاین ب بعددیگه گونه هام تو چشمشه...تازه بعدشم گفت دماغتم عمل کن ازبابات پول بگیرخب وقتی ن خودم ن شوهرم ن بابام پول ندارن ک برم دماغ عمل کنم چراشوهرم میگه پس خودش نداره بهم بده بعدمیگه عمل کن

نمیگم اصلا

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

😐

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی پول نداری چرا میگی میخوام عمل کنم؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
وقتی میدونی پول نداری نمیتونی چرا میگی؟!به چشمش میاری که چی نداری یا کجات عیب داره

آره سرشب تاحالاهمش سربه سرم میزاره ک اینکارارو خونه بابات میکردی...میگه اگه میدونستم اینقدعیب داری نمیومدم

آره سرشب تاحالاهمش سربه سرم میزاره ک اینکارارو خونه بابات میکردی...میگه اگه میدونستم اینقدعیب داری ن ...

توهم بگو خودتو تو اینه ندیدی؟!من دو سه جام عمل لازم باشه نو باس کلا بکوبی از اول بسازی...بگو خوبه تو دختر نشدی میترشیدی وگرنه

وزن اولیه:78 وزن هدف:۶۶ وزن فعلی ۷۵😬🙏🏻