2737
2734
عنوان

چقدر از حقتون دفاع میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 27 پست

من هم از حق خودم هم کسایی که بهشون زور مبگن دفاع میکنم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

😟😒اعصاب مصاب یوخوم به همه جواب میدم😟😟😟

من امشب دوستش داشتم  تو منو امتحان کن   ماشون بفرستم؟  صد تومنم بهت میدم   از این جدیدایه وسپایه   زود صبت کن مزاحم اومد   هر طور دوست داری   الهی بمیرم برات   اینم شانس مایه گدایه   خداوکیلی نیا اونطور جاها نیا[احمد ذوقی ] 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی منشی ها اینقدر زبون درازن که ترجیح میدم سکوت کنم 

جاهای دیگه بهترم ولی در کل قبلا خیلی حقم خورده شده

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

همیشه از حق ام دفاع میکنم 

ولی اهل داد و زبون بازی نیستم 

فقط یبار سر یه موضوعی با همسایمون دعوام شد 

بدجور کینه اش رو به دل گرفتم، خیلی حرفای بدی زد بهم 

یعنی اون روزی خودمو خودم ندیده بودم 😁شوهرم میگه چشمتو بسته بودی دهنتو باز کرده بودی 

کاری کردم از ساختمون رفت 

البته کارش خلاف بود. تو ساختمون مسکونی کار تجاری داشت 

2740

همیشه حق منو خوردن چون خجالتیم ...

حتی جاهایی ک کاملا حق با من بوده نتونستم دفاع کنم !

مجرد بودم توی یک وسیله نقلیه عمومی نشسته بودم ی آقا پشت سرم نشسته بود هی از پشت صندلی کرم ریخت ولی از خجالتم هیچی نگفتم   

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
من مثلا اگه با کسی بحث کنم وسطش بغضم میگیره  یا اگه کسی چیزی بگه،مدتها تو فکرم

ن من اینجور نیستم جواب طرفو تمام کمال میدم از حقم دفاع میکنم 

زور قبول نمی کنم از هیچکس

روزی ام ک شوهرم اومد خواستگاری همینو بهش کفتم ک من زور قبول ننی کنم حق تداری زور بگی چون مردی یا شوهرم 

مامان2عدد شیطون بلام😍👬

سعی میکنم جوری برخورد کنم که نیازی به بی ادبی کردن نباشه 

درضمن حق رو با زبون داز و فریاد نمیشه گرفت ولی با گفتگو و متقاعد کردن میشه گرفت 

البته اگر این ناحقی بخاطر زیراب‌زنی دیگر کارمندها باشه میگم اینجا حمام نه محل کار مدیر عامل هم یک خاله خان باجی پس موندن در چنین جایی باعث بی احترامی به خودم و شعورم میشه پس همون بهتر این حق از من خورده بشه

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

من تنها باشم میتونم از خودم دفاع کنم ولی شوهرم یا پدرو مادرم یاهر ادم دیگه ای کنارم باشه یه کم خجالت میکشم حاضر جوابی کنم ولی یادمه دانشجو بودم تنها میرفتم دانشگاه و تنها برمیگشتم طول مسیر بعصیا آدمو ناراحت میکردن من جواب میدادم یا تنها میرم بیرون سعی میکنم حاضر جواب باشم اگه کسی بخواد اذیتم کنه .  ولی کسی باهام باشه یه کم معذب میشم