2726
عنوان

چقدر از حقتون دفاع میکنید؟

275 بازدید | 27 پست

توی محیطهای اداری ،مطب که میرید ،سرکار 

اهل دفاع از حقتون هستین یا میگید ول کن عیب نداره؟ 

اهل داد و زبون درازی هستید؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زیاد

همیشه سعی می کنم مطالبه گر باشم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

من تا جایی که یادمه هیچکس حقمو نتونسته بخوره.😊😊

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من زیاد از حقم دفاع میکنم و هیچوقت نذاشتم کسی پامالش کنه هبچوقت اما بعضی جاها ک انصاف طرفارو دیدم و فهمیدم عمدی نبوده از حقمم گذشته ولی جایی ک بخان خر فرضم کنن ب هییییچ عنوان کوتاه نیومدم

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2706