2733
2739
عنوان

سریال استانبول ظالم؟

1500 بازدید | 10 پست

سلام کسی سریال ترکی استانبول ظالم رو دیده؟قشنگه ؟ارزش داره ببینمش یا نه؟؟

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

میگن خوبه

چن بارتوریتینگ اول بوده

ببین

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن خوبه چن بارتوریتینگ اول بوده ببین

میشه گزارش بزنی لفطا

میدونم کار بدیه ولی لطفا گزارش بزنیید بترکه .نی نی یار نترکوند 

اسی ببخش .نمیخوام بمونه .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3722207/چرا-من-نمیتونم-راحت-ن-بگم-ب-بقیه-بیایید-لطفاا-واقعا-کلافه-ام

شروع شده مگه؟؟ چ شبکه ای

فصل دومش نه عزیزم شروع نشده من دانلود میکنم میبینم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
میگن خوبه چن بارتوریتینگ اول بوده ببین

مرسی عزیزم

دارم میبینم....خیلی قشنگه    

پس میبینمش مرسی عزیزدلم 😍

2738
میشه گزارش بزنی لفطا میدونم کار بدیه ولی لطفا گزارش بزنیید بترکه .نی نی یار نترکوند  اسی ببخش ...

گزارش زدم گلم ولی میزنه ادرس مورد نظر یافت نشد