2733
2739
عنوان

سزارین

280 بازدید | 52 پست

سلام بچه ها من هفته بعد انشالله زایمان دارم هیچ‌اطلاعاتی راجع ب بعد زایمان ندارم و دکترمم همین هفته عوض کردم باهاش راحت نیستم بپرسم

میگم بعد سزارین کی میشه رفت حموم؟

و تو بیمارستان تا کی باید رو‌کمر و بدون بالشت خوابید؟

اینکه شکمو تو ریکاوری فشار میدن خون تخلیه شه درد داره؟؟

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
اگر اسپاینال باشه یه کمی درد داره تخلیه خونه 

ینی چی گلم

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما که این اداها را نداشتیم نه شکم فشار دادند نه بی بالشت بودیم سه روز بعدشم انگار رفتیم حموم منم دیروز یک دکتر تازه رفتم فکر کنم ۹۰ سالش بود ولی الله کریمی اصفهان

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2728

عزیزم انشالا به سلامتی نگران نباش به من گفت بعد ۳روز میشه بری حموم بخیه من لیزری و چسبی بود بعد بالش هم گذاشته بودم پسر اولم که شکممو فشار ندادن پسر دومم هم نذاشتم گفتم بکشین هم نمی زارم پرستار هم دهنشو کج کرد و رفت 😁

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
والا ما که این اداها را نداشتیم نه شکم فشار دادند نه بی بالشت بودیم سه روز بعدشم انگار رفتیم حموم من ...

ینی تا سه روز نمیشه حموم رفت😩😩😩؟؟؟

من دکترم لحظه آخر زد ریر حرفش که گفته بود سزارین میکنه بخاطر همین عوضش کردم

2738
عزیزم انشالا به سلامتی نگران نباش به من گفت بعد ۳روز میشه بری حموم بخیه من لیزری و چسبی بود بعد بالش ...

آخی 😬😬بعد اگه نذاریم ضرر نداره خون بمونه تومون؟؟

والا من انقد استرس و ترس دارم اصلا‌موندم چجوری برم اتاق عمل 

از همه چیز میترسم 

حموم همینکه اومدی خونه هم میتونی بری بدون بالشت تا زمانی ک موادبیهوشی توبدنته اوه اون فشاره هم ک د ...

مرسی گلم

😰😰

اگه بی حس ات کنن از کمر به پایین یه کم ممکنه وقتی به رحم فشار میارن برای تخلیه خون درد ات بگیره ولی ...

اهان ممنونم 🌺

ینی تا سه روز نمیشه حموم رفت😩😩😩؟؟؟ من دکترم لحظه آخر زد ریر حرفش که گفته بود سزارین میکنه بخاطر ...

سه روز خوبه بگو بیهوش کامل بشی اگر نخاع را بی حس کنند میگن تا دو روز اصلن تکون نخور 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
من سز بودم یادم نمیاد شکممو فشارداده باشن!

خدا کنه منم ندن😰😰

2706