2733
2734

بنطرم الان موقه اش نیست چون مادرم عایداتش بااون زمینه منم نمخوام چیزی بگم تا علنی بشه شمابودید میگفتید؟

پدرم همه چیزم بود .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نگی هم به هر حال شوهرت میدونه بهت ارث میرسه دیگه ولی اگه همین کارو شوهرت باهات بکنه ، عکس العملت چی ...

اینکاروکرد ی ماه بعدش گف فقط لبحند زدم بهش گفتم باشه 

پدرم همه چیزم بود .....

نه عزیزم،بهترین کارو میکنی

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

نه بابا ولش کن بعد مجبورت میکنه به فروش و...بیکاری سر نادرد خودتو درد بیاری 

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
التماس یک صلوات برا آرامش دلم و انتقالی کار شوهرم به شهرر خودمون

عزیزم مگه شوهرت چکاره است؟؟

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706