2733
2739
عنوان

جای من بودید؟..

131 بازدید | 12 پست

چیکار میکردین شوهرم نه خرجی میده بهم نه بیرونی ن گردشی ..کافیشاپ و دور دوراش با رفیقاشه ..الانم داشت میرفت برا خونه وسیله بخره خاهراشم میرفتن بیرون منتظر مونده اونا اماده بشن با هم برن بگردن ...فقط موقع ناهار و شام و وقتای خواب میبینمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگ حساسی الکی بهونه میاری میخواد ب من پول بده میگ ندارم بعد یه تومن میریزه کارت مامانش..پول ارایشگا ...

بنظرم شوهرتو نکشیدی سمت خودت خیلی از هم فاصله دارین شایدم دعوا زیاد میکنین اره؟

اصلا هیچ وقت فکر نمیکردم تو امضام بنویسم واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم خیلی
2738
از بس حرف نزدی فک میکنه مشکلی نداری

نه بابا چهار ماه پدرش بیمار شده همش اونجاست مادرش کاملا شست و شوش داده قبلا ماهانه خرج کل خونرو میداد ب من دوتومن مادرش انقد تو گوشش خونده ک الان هزار تومنم بهم نمیده هیچی

نه بابا چهار ماه پدرش بیمار شده همش اونجاست مادرش کاملا شست و شوش داده قبلا ماهانه خرج کل خونرو میدا ...

طرز فکرت اشتباهه تو اگ با شوهرت رفیق باشی هر کی هر چقدم بخونه تو گوشش فایده نداره بنظرم

اصلا هیچ وقت فکر نمیکردم تو امضام بنویسم واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم خیلی
نمیتونم هیچی و کنترل کنم نمیفهمم چرا اینطوری شده همش سمت خانوادشه

بنظرم فقط محبت کن و هر  وقت رفت خونه مامانش توام برو خودتو طوری نشون بده ک اونارو دوس داری

بنظرم فقط محبت کن و هر  وقت رفت خونه مامانش توام برو خودتو طوری نشون بده ک اونارو دوس داری

همینکارو میکنم فقط میخوام دعوا راه بندازم ک چرا خرجی خونرو ازم گرفتی مادرش دیشب میگ اخر خرجیو ازت گرفت بعد خندید انگار پیروز شدع