2737
2734
عنوان

چکار کنم ازدست جادوهای زنداشم

117 بازدید | 11 پست

شوهرمو خر خودش کرده تمام اتفاقات خونوادمو بگوشش میرسونه.از اونور هم‌ تمام اعضا خونواده رو ازچشم‌انداخته پدرم فقط باخودش خوبه.چندبار باطل کردم‌ ولی خب مرتب میان خونه پدرم‌.نمیشه هم رفت‌گفت بش.دست از کارش برنمیداره مردیم از عذاب

زن داداشت منظورته؟؟

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب عزیزم خوردنی میاره نخورید و لباس اینا دستش نیفته. حواستون باشه چیزی میفرسته نخورید

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
 شاید جادو نمی کنه ! پدرت واقعا دوستش داره به خاطر اخلاقش و شما حسودی می کنی 😕

عمرا‌.خداشاهده من اینجوری نیستم اصلا حوصله حسادت ندارم.اتفاقای زیاد افتاده که میگم.

2738
خب عزیزم خوردنی میاره نخورید و لباس اینا دستش نیفته. حواستون باشه چیزی میفرسته نخورید

خوردنی نمیاره.وقتی ما نیستیم میاد به پدرم میدخوراکی.مرتب در حال بدگویی وفتنه اس زندگی برام نذاشتخ ولی کسی نمیفهمه بش ازترس آبروریزی چیزی نمیگم.مثلا اونسری داشتن خداحافظی میکردن که برن یهو رفت تو اتاق خودم‌خونه پدری گوشع اتاق وایساد نگاه به زمین کرد یکم وایساد بعد رفت حالا داداشم درحال کفش پوشیدن بود.

خوردنی نمیاره.وقتی ما نیستیم میاد به پدرم میدخوراکی.مرتب در حال بدگویی وفتنه اس زندگی برام نذاشتخ ول ...

لباس زیر اینا دم دست نزار یا قفل کن کمد .والا منم همین مشکل داشتم خداروشکر مدتیه تمدید نمیشه طلسممون

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
لباس زیر اینا دم دست نزار یا قفل کن کمد .والا منم همین مشکل داشتم خداروشکر مدتیه تمدید نمیشه طلسممون

بدبختی ول کن نیست.چقدر لباس قایم بکنه آدم .کمد خوته پدریم قفل نداره .پدرم قبلا باهممون خوب بود .ولی الان ن با من ن مادرم ن اون داداشم .کاریشون هم نداریم.

بدبختی ول کن نیست.چقدر لباس قایم بکنه آدم .کمد خوته پدریم قفل نداره .پدرم قبلا باهممون خوب بود .ولی ...

عزیزم ناچاری احتیاط بکنی ان شاءالله خدا هدایتش بده .لباسات بیار خونه خودت  یا در قفل کن کلید قایم کن