2737
2734
عنوان

باردارا ی لحظه بیاید

121 بازدید | 16 پست

۱۲ هفته و ۲ روزم

تا حالا کل بارداری رو نصفه شبا ازگرسنگی از خواب بیدار میشدم

در حد غش کردن گرسنم میشد

ولی دوشبه اصلا گرسنم نمیشه

حتی دیشب خیلی کم شام خوردم ولی تاصبح گرسنم نشد

صبح گرسنه بودم ولی ن مث همیشه

الانم خیلی بی حالم

هفته قبل خونریزی داشتم با شیاف و آمپول برطرف شد الان استراحت مطلقم

خیلی میترسم و استرس دارم نکنه رشدش متوقف شده باشه ک دو شبه‌گرسنم نمیشه خدایی نکرده

خدایا چقد بارداری استرس داره

خدایا بچه های همه باردارا سالم بیاد بغلشون

خدایا ب همه منتظرا نی نی سالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

هرروزازدوران بارداری یه چیزی روتجربه میکنی یه روزدرد یه روزسوزش،خارش،یبوست،نفخ و....یه روزی همشوباهم یه مدتم هیچکدوم.الکی فکرای ناجورنکن فقط تحت نظردکترباش وهرچی که میگه رعایت کن.انشاالله به حقّ علی اصغرامام حسین بسلامتی فارغ بشی وفرشته کوچولوتوبغل بگیری. 

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
هرروزازدوران بارداری یه چیزی روتجربه میکنی یه روزدرد یه روزسوزش،خارش،یبوست،نفخ و....یه روزی همشوباهم ...

ایشالا عزیزم

شماهم انشاالله نی نی تون صحیح و سالم بیاد بغلت

خدا حفظش کنه

ن اصلا تهوع ندارم حتی ی بارم احساس تهوع نکردم تا الان

خیلی بایدخوش شانس باشی که توی بارداری تهوع نداشته باشی بارداری فقط تهوعش مزخرفه بابقیه چیزاش میشه کناراومد

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
ن اصلا تهوع ندارم حتی ی بارم احساس تهوع نکردم تا الان

خوبه که خخخ . نگران نباش همه همینطورن منم اینطور بودم خداروشکر همه چی سالم بوده نگران نباش هماتوم چیزی نیست من تو شیش هفته تا نه هفته داشتمش که رفع شد ولی سیاف فقط خارجی بگیر معرکس بعد فقط استراحت کن زود خوب میشی 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2706