2737
2739
عنوان

چکار کنم ؟

288 بازدید | 10 پست

من یساله ازدواح کردم دوسالم عقد بودم با همسرم دوست بودم ولی تو دوران عقد دعواهایی داشتیم در حد دادگاه اون موقع کارش پروژه ای بوذ الان پروزه تعطیل شده با ماشین میره اسنپ نه سراغ شغل خوب میره هم کذشته ها یادم میاد همیشه بی پوله نه به تیپش میرسه من هیچ میلی ب زندکی ندارم باش مرد بدی نیست ولی اصلا طبق میل من نیس منم سیاست ندارم الانم ده روز بخاطر ماشینش رفته خونشون ی شهر دیک وقتی میکه دلم تنگ شده من حس میکنم نیازی بعش ندارم حسم وقتی نیس بهش خوب نیس ولی وقتی هست معمولیع حس میکنم تو ازدواجم اشتباه کردم زندکیم با دوستام مقایسه میکنم میبینم اونا حداقل شوهرشو ن ی مار درست و حسابی دارن برادرش کار خیلی خوبی داره زنش هی پز میده برادرش کلا با حرف زنش پیش میره این حرف من براش الویت نیس خونوادشم شانس اوردم بد نیستن پرش کنن شرایط طلاق هم ندارم جایی ندارم برم دلیل محکمه پسندی هم ندارم برای جدایی چ کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگیتونو گرم کن به آینده امیدوارش کن تا کم کم مشتاق شه برای کار بهتر. و اینکه خدا رو شکر کن ناشکری گناه بزرگیه. همه زندگیا سخت شده دیگه الان

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود، ز هر چه رنگ تعلق پذیرد، آزاد است..

سعی کن روی واقعی زندگی خودتو با تصویر غلط زندگی بقیه مقایسه نکنی .ازدواج بازی نیس حرف ی عمر زندگیه حرفه اینه پای همه چیش‌وایسی اگه کار نداره درس میشه کمکش کن اگه اخلاقش بده خوبش کن رامش کن.باید از اول اینارو فکر میکردی ولی بازم زندگی خودته از من گفتن

ağlayanlardan değil ağlatanlardan olacaksın
2738

دوران دوستی و بعدش هم عقد که فقط برا خوش گذرونی نبس برا شناخت بیشتر هست شما که کارت به دادگاه هم کشیده چرا ادامه دادی؟ حالا هم اگر راهی هس باهاش حرف بزن خواسته هاتو بگو با حرف نزدن چیزی درست نمیشه .و لطفا باهیچکس خودت و شوهرت و زندگیت مقایسه نکن .

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 

ب پز دادنای کسی توجه نکن زندگیتم با کسی مقایسه نکن باید امیدوار باشی و پر انرژی که همسرتم از تو انرژی بگیره گرم برخورد کن باهاش مستقیم بهش نگو برو دنباله کاره خوب بگو عزیزم من میدونم تو همه تلاشتو واسه رفاه من میکنی منم هر روز دعا میکنم که شغل بهتری پیدا کنی مجبور نباشیم اینهمه مدت از هم دور باشیم 

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .