2737
2734
عنوان

بهترین شیرخشک برای وزنگیری

146 بازدید | 22 پست

سلام مامانا من دخترم دو ماهشه و وزنش خیلی کمه زیر نموداره البته زود به دنیا اومده

میخاستم ببینم کدوم شیرخشک وزنگیریش از همه بهتره و یبوست نمیشه؟ تا الان آپتامیل پی دی اف میدادم

الان نمیدونم سوپرامیل بدم یا ببلاک یا همون آپتامیل یک؟؟؟

لطفا تجربیاتتونو بگید

راستی شیرخشکو کمکی میدم شیر خودمو میخوره

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چندهفته دنیا اومد چندکیلو بود الن ۲ماهشه دقیق؟؟

چقدره الان

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2738
عزیزم هیچ فرقی نمیکنه اینا همش الکیه به متابولیسم بدن بچت بستگی داره و اینکه شیر خودتو تقویت کن مقوی ...

وای عزیزم امضات😍😍😍😍

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
چند کیدو به دنیا اومده ؟ چند هفته و الان چنده

وزن تولدش ۲۳۰۰ بود الان دو ماه و دو روزشه شده ۳۵۰۰

امروز بردمش بهداشت گفتن وزنش کمه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
چندهفته دنیا اومد چندکیلو بود الن ۲ماهشه دقیق؟؟ چقدره الان

وزن تولدش ۲۳۰۰ بود الان دو ماه و دو روزشه شده ۳۵۰۰

امروز بردمش بهداشت گفتن وزنش کمه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
میترسم با نان یبوست بگیره  اگه گرفت چکار کنم

اگ یبوست گرفت سرگوش پاکن و چرب کن و مقعدشو چرب کن باهاش و ی خورده ببر داخل و بیار بیرون فوری شکمش کار میکنه من پسرم کوچیک بود همین کار و میکردم یا ی خورده اندازه ی عدس روغن حیوانی میدادم بخوره

2706