2737
2734

بچه ها من چندتا کتاب گرفتم خوندم درباره پرورش نوزاد و اینا

فکر کنم فهمیدم چطوری میشه کمک کرد هم بچه شیر سینه بخوره هم خشک😌✋🏼

رازش تو شدت جریان شیره!!!!

👈🏼اشتباه نشه مسلما طرز قرارگیری بچه و شرایط نوک سینه خیلی مهمه تو سینه گرفتن نوزاد، این راه مال کساییه که بچشون قبلا سینه میخورده الان داره سینه رو ول میکنه و شیرخشکی میشه👉🏼

😥 من خودم خیییلی اذیت شدم سر این موضوع چون عاااشق بچه شیردادنم😌🥰

ببینید کلا نوزادا از عضله های مختلفی برای خوردن از شیشه و یا سینه استفاده میکنن...در اینکه شیشه خوردن معمولا راحتتره از سینه شکی نیست ولی اگه کاری کنیم که شدت جریان شیر از شیشه نسبت به سینه بیشتر نباشه یعنی کمتر یا حداقل درهمون حد باشه، بچه ها راحتتر هردورو میخورن و مشکلی هم ندارن!👌🏼

من اول شیشه اونت با سرشیشه ۱ قطره خریده بودم برا دخترم....کم کم سینه نمیخورد پیچ و تاب میداد و اذیت میکرد و گریه ....خلاصه ازمن اصرار از اون انکار😐😥😥😥 دیگه کم کم داشتم امیدمو از دست میدادم

بعد که چندتا کتاب خوندم دیدم میگن بچه ها راحت هردورو میخورن درصورتی که:

اولا مزه شیرخشک از شیر مادر بهتر نباشه(خصوصا بلحاظ قندی و شیرین بودن) من خودم اپتامیل میدم که مزش شبیه شیر خودم باشه

دوما شدت جریان شیر سرشیشه خیلی کند باشه! درحدی که لازم باشه مک محکمتر بزنه

منم سرشیشه شماره ۱ رو همون موقع گذاشتم کنار و بلافاصله کوشی رو برداشتم یه سرچ زدم زنگ زدم از یکی از همین سایتها که شیشه سایز صفر اونت(نیم قطره) رو موجود داشت انلاین خریدم گفتم با پیک اوردن دم خونه...همون موقع شستم و جوشوندم که استریل بشه بعد یکم شیر درست کردم دادم بهش.....:...........

🤩🤩🤩واااقعا فکر نمیکردم اینقدر عالی جواب بده...دیدم وقتی شیر خشک میخوره بیشتر طول میکشه تموم بشه و وقتی هم اولین بار خورد دیدم اصلا از دور دهنش نریخته بیرون حتی یه قطره! چون مقدار کم براش شیر درست کرده بودم بعدش سینه گذاشتم دهنش دیدم بچه ای که اونقدر ادا درمیاورد بیست دقیقه یه تک سینه گرفت خورد😅 🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉😚اونم دقیقا بعد شیشه خوردن خخخخخ اگه بدونین چه حسی داشتم اون لحظه

تو ابرا بودم و هستم

از اون موقع دیگه هردو رو میخوره البته من اول سینه میدم بعد شیشه که بدونه اگه میخواد شیشه بخوره شرطش اینه که سینه بگیره😇👍🏼

گفتم اینجام یه تاپیک بذارم شاید مفید بود🥰

هرکسی امتحان کرد و جواب داد یه دعای خیری برا من بکنه کافیه برام😇

موفق باشید♥️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

منم ببلاک کامفورت میدم بدمزس...البته فقط دوباردرروز...شماچندبارمیدی؟چندسی سی؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم ببلاک کامفورت میدم بدمزس...البته فقط دوباردرروز...شماچندبارمیدی؟چندسی سی؟

من چون سینه هم میدم ۳ بار درروز خشک میدم هربار ۶۰ تا یا ۹۰ تا بستگی داره قبلش کی خورده باشه و سینه خورده باشه یانه😉 دیگه سینه هم راحت میخوره چون سرشیشش تنگه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

استارتر منم میخوام اپتامیل بگیرم بعد زایمان بخاطر زردی بدم بهش تا شیرم بیاد،ولی عمم میگه حساسیت میکنه فقط اب ولرم بده،شما شیر خشک دادی بهش؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
الان ۴۰ روزشه😇

خب همونه . منم پسرم تا 6 ماهگی هردوشو میدادم. بعد کار خدا بود انگار که شیشه نخواست و سینه خورد. اخه معمولا بچه ها شیشه بیشتر دوست دارن. یه کم بزرگتر بشه مزه هاشو متوجه میشه

دنیام بچه هام 🥰  
2706