2737
2739

بچها با پالتوى مشكى رو به نوك مدادى كوتاه جنس فتر

چه شلوار و روسرى مياد؟؟؟

بياين بگين سردرگمم چند روزه 😱😱

Her dreams give her wings and she flies to a place where she loved✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شلوار جین دودی خاکستری

با یه روسری یا شال خاکستری

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2731

من فففففققققط شلوار مشکی دوس دارم.

روسری هم بنظرم هرچی دوس داری

چون مشکی و خاکستری هم قرمز بشون میاد هم صورتی هم .....

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
2738

شلوار جین رنگ روشن 

با شال ابی 

یا 

شلوار مشکی با شال صورتی ملایم 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

شلوار جین روشن و روسری آبی .شلوار مشکی و روسری لیمویی قرمز سبز صورتی و غیره. اگر جلو بازه شلوار و تیشرت سفید و شال سفید با کیف و کفش مشکی. کلا رنگ های خنثی ست کردنش آسونه

شال مشکی ساده باشلوارجین قدنود دودی یا ابی و کفشم ک ازین دورنگا اگ شلوارجین ابی ورداشتی کفشت ابی و مشکی اگ دودی ورداشتی ک کفشت مشکی و دودی من خودم کلا کفش اسپرت میپوشم روپالتو ولی بوت ونیم بوتم میتوتی بپوشی مشکیشونو