2777
2789

خانوماشنیدم مردای کوردخیلی واسه زن سخت میگیرن درسته؟؟ تروخدااونایی که شوهراشون کرد هستن بگن چقدرمحدودیت دارن؟😤

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

شوهرمن کورده یعنی بهترین مرد دنیاست هرچی ازشون وخانوادش بگم کمه همسرسابقم ترک بود ولی خیلی غیرتی و بددهنی میکرد من خودمم ترکم ولی هرچی فحش ترکی‌بود از خانواده گرفته تاجدواباد نثارادم میکرد خودم فقط یه بیشورگفتنوبلدبودم ولی ماشالاکلی فحش ازش به یادگارموند😂😂😂 ولی خوشبختانه الان به جرات میتونم بگم همسرمن وفادارترین و مهربون ترین مردیه که دیدم 

شوهرمن کورده یعنی بهترین مرد دنیاست هرچی ازشون وخانوادش بگم کمه همسرسابقم ترک بود ولی خیلی غیرتی و ب ...

یه اقوام کرد معرفی کنید به من دستت درد نکنه😂❤نکنه یعنی کسی نیست🙄👊

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه اقوام کرد معرفی کنید به من دستت درد نکنه😂❤نکنه یعنی کسی نیست🙄👊

اگه زودترعروس خانوادشون میشدم بودولی متاسفانه عروس اخری هستم وچهارتاجاری دارم 😂😂😂ولی خداوکیلی خیلی دست و دل بازن وخرج خانواده میکنن و همسردوست هستن من همسرسابقم لقمه های منوهم میشمردبجون داداشم هر۴ماه ۵هزارتومن بادعوا پول مینداخت جلوم مثل گداهابااینکه داشت ولی تاوقتی توخونش بودم یه جوراب هم برام نخریدولی خداروشکرازوقتی نامزدشدم خداخودش شاهده هرهفته ۳۰۰تومن خودش واریزمیکرد به حسابم جداازخریدای لباس و این چیزابعدشم توخریدجهیزیه خیلی کمکم کرد وسطامیخاستم طلاموبفروشم تاجهیزیم تکمیل شه طفلی کله وام ازدواجشودادبهم گفت اوناسرمایته نگهدارحیفه ایشالاخودمم دستم اومدبیشترش میکنم بهت یه حدیث هست که میگه باپسرکوردهمنشین باش تا عاقبت بخیرشوی😂😂

ولی ذاتن کورد ها زن دوست هستن تا به نسبت بقیه 

ذاتا زن دوست هستن؟!

یعنی زن دوستی رو هم قومیتی و نژادی کردین؟!

عزیزم من از طرف پدرم کورد هستم

تو منطقه کوردزبان به دنیا اومدم و بزرگ شدم

همسرم هم اذری هستن و الان ساکن اذربایجانم

تو هر دو قومیت و همچنین بین فارس ها (مادرم فارس هستن) همه جور ادمی دیدم

این موارد به ویژگی های شخصیتی و تربیتی ادم ها و خانواده‌هاشون مربوطه نه به نژاد ‌و قومیت

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
اگه زودترعروس خانوادشون میشدم بودولی متاسفانه عروس اخری هستم وچهارتاجاری دارم 😂😂😂ولی خداوکیلی خیل ...

اول اینکه خداروشکر که خوشحالی و برات از صمیم دل آرزوی خوشبختی دارم عزیزه دلم❤انشالله خدا حفظتون کنه🙏  تو هم واسم خیلی زیاد دعا کن ممنونم ازت😘😘

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯