2737
2739
عنوان

دوستم میگه من تیغ زنم +اسکرین شات

1264 بازدید | 4 پست

بچه ها من و دوستم چهار ساله با هم دوستیم دختر هم هست خیلی با هم جورین طوری ک لباسامون با هم ست میکنید الان یه مدتیه من با پسری آشنا شدم ک خوب ۱۱ سال با من اختلاف سنی داره و وضع مالیش خوبه دوستمم ک اسمشو برای راحتی کار میزاریم مریم . مریم هم با یه پسر خوشگل و قد بلند و که باشگاه میره  و چشم رنگیه دوست شده الان چند وقته مریم دائم رابطه من با دوست پسرم مسخره میکنه مثلا میگه پسره مثل پیرمردا میمونه و قیافش زشته و چجوری این پسر تحمل میکنی و چجوری باهاش بیرون میری و چجوری دستش میگیری از طرفیم امشب دوست پسرم برام دوتا پالتو خرید منم اشتباه کردم به مریم گفتم اونم کلی حرف سنگین بارم کرد اگ هستید تا بزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی تاپیک قفل بود اومدم اینجا بت یگم

عزیزم استاد من ک مرکز مشاوره هم داره گف هررررر زمان از سمت پسری تهدید شدید فقط ب پلیس فتا اطلا بدید بدون اینک هیچکس بفهمه کاری ب پسره میکنه ک تا اخر عمر جرات نکنه هیچ زنی و تهدید کنه، گف من خیلی مورد داشتم زنای شوهر دار حتی ک دوس پسر سابق تهدیدشون کردع بود ابرشونو میبره و ب پلیس فتا اطلاع دادم و اون خانم بشون گف بعد دیگ هیچوقت پسره مزاحم نشد

اگر میدونی واقعا ادمی هس ک تهدیدش و عمل کنه فقط ب پلیس فتا بگو اصلا هم نترس هیچ کس نمیفهمه