2737
2734
عنوان

زندگیم به این جواب آزمایش بستگی داره

11645 بازدید | 341 پست
سلام بچه ها لطفا هرکی میاد برام دعاکنه . اگه امروزم تست بارداریم منفی بشه همه چی داغون میشه. داریم به طلاق فکرمیکنیم مگراینکه نی نی اومده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم ایشالله هرچی به صلاح خودت و زندگیته همونو خدا برات رقم بزنه.
خودتم همینو از خدا بخواه. مطمئن باش بهترینها رو برات در نظر میگیره
ازدواج اولمم من به هر دری میزدم تا از هم نپاشه نه اینکه دوسش داشتم نه! بخاطر ترس از آینده.
ولی وقتی خیلی با خودم فکر کردم و به خدا نزدیکتر شدم واقعا دیگه سپردم به خودش و دیدم چطور برام معجزه کرد.
واسه شما هم از خدا بهترینها رو آرزو میکنم چون میفهمم توی چه بد موقعیتی هستی.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
شازده کوچولو میفهمم چی میگی. چون عمو و زنعموی منم که بعد 15 سال و چندین بار iui بچه دار نشدن، میخواستن جدا شن اما اخرین بار رفتن رویان و الان یه دوقلو دارن.
به دنبال واژه ها مباش....کلمات فریبمان می دهند

وقتی اولین حرف الفبا کلاه سرش برود،

فاتحه کلمات را باید خواند....
بخدا هر چی غم و غصه بود ریخت تو دلم. یاد اون روزای خودم افتادم. اینکه تکلیف خودتو نمیدونی آینده روشنی نداری.
فقط سعی کن با گفتن ذکر خودتو آروم کنی.مطمئنا تا حالا تمام تلاشتو کردی پس بقیشو با اعتماد و اطمینان کامل بسپر به خودش.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.