2733
2734
هفته چندم آزمایش دادین؟جنسیتش درست بود؟آخه شنیدم خیلی غلط میگه؟تو رو خدا اگه کسی رو سراغ دارین رفته بهم بگین منتظرتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاتون گلی جان به من گفت 90% دختره سونو هم همینو گفت اما وقتی سقط شد خودم با چشام دیدم که پسر بود

مردشورشون رو ببرن که انقدر با اطمینان از آزمایشاتشون صحبت می کنن به نظر من نرو فقط پولتو دور می ریزی

اگه دوست داشتی بگو چرا دوست داری زودتر بدونی جنسیتش رو ؟ بالاخره تو ماههای بالاتر معلوم میشه هرچند من دیگه به سونو هم اعتماد ندارم

A friend in need is a friend indeed
2728
250 تومن گرفتن و سونویی که من بهشون دادم مال 9 هفتگی بود و هفته 14 رفتم آزمایش خون -گفتن تا 95% مشخص میشه جنسیت ولی اینقدر نادون هستن که سن بارداری منو 9 هفته زده بود و حتی به خودشون زحمت ندادن که تاریخ سونو رافی رو چک کنن

کاش منم زودتر این پست ها رو خونده بودم. کلاه بردار و وقیح و بی مسیولیت ....

فقط میتونم بگم متاسفم واسه کل مجموعه پارسه به تموم مادرای باردار توصیه میکنم حتی اگه گفتن آزمایش ها رو اونجا مجانی انجام میدن پاشونو توی اون خراب شده بی صاحاب نزارن. واسه آزمایش ژنتیک منو 3 بار  کشوندن و 1 ماه درگیر بودم 2 با خون گرفتن و عین دوبار گفتن که تو ارسال نمونه ها به انگلیس مشکل پیش اومده دوباره باید خون بدی فقط میتونم بگم خدا میدونه من چی کشیدم با اون حال و روزم ازشون نمیگذرم چون آخرشم مهلت آزمایشم تموم شد و دکترم گفت دیگه ماهت رفته بالا و ارزش نداره و من حتی غربالگری ساده مرحله 1 هم از دست دادم. بی کفایتی و وقاحت و بی ارزش شمردن ادما کار آزمایشگاه پارسس

2738
پیش اینا نرید آزمایش برای خودشون کاسبی راه انداختن-اینقدر هم بد با آدم برخورد میکنن

والا من هرچی آزمایش دادم اونجا اصلا به این مشکلایی که شما میگید بر نخوردم  تمام غربالگری هام و سونوگرافی  رو تو پارسه  انجام دادم ولی خداروش که اصلا این اتفاقا نیوفتاد . 

آزمایشگاه پارسه خیلی کارش دقیقه. من یه مرکز دیگه رفتم گفت بچه ام دختره. ولی همه علائمی که داشتم واسه پسر بود. به فاصله یک هفته رفتم اینجا که گفتن پسره . خوب شد الکی خرید نکردم تو این گرونی   

2706