2737
2734

خودش بمونه رو گاز جا میوفته دیگه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید تایم زیاد بزاری رو گاز مثلا من اگه برا ناهار بخوام بار بزارم از ساعت 6صب میزارم تا ساعت 1و2با شعله کم بپزه بعدم سبزیشو قشنگ سرخ کن 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2738

اتفاقا همی الان درست کردم نشستم😌

فقط حرارت کمممه کممم

۵-۶ساعت بپزه ابشم کشیده شه  کامل فقط روغن و مخلفات بمووونه😋😋

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
اتفاقا همی الان درست کردم نشستم😌 فقط حرارت کمممه کممم ۵-۶ساعت بپزه ابشم کشیده شه  کامل فقط ر ...

ساعن چن گزاشتی

من از ساعت ۱ گزاشتم خخخ

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡

سبزیشو باید زیاااااااااااد سرخ کنی حدود یه ساعت با شعله ملایم

من لوبیای کنسرو میریزم خیلی لعاب میده

نکته آخر هم باید حدود 4-5 ساعت با شعله ملایم رو حرارت بزاری 

سبزیتو قبل اینکه ب گوشت اضافه کنی با روغن تفت بده بذار روغن سیاه بیفته رو خورشتت، البته کم، چون زیادش باعث میشه خاصیتش از بین بره. بعد اینکه شعله‌ی کم به مدت طولانی بذار بپزه، بغیر این هیچ چیز باعث نمیشه قورمه سبزی خوشمزه بشه

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
ساعن چن گزاشتی من از ساعت ۱ گزاشتم خخخ

الان یهو هوس کردم 🤣جارونیم اینا گذاشتم ولی ما یازده دوازده شام میخوریم وقت داره حالا🤣

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
الان یهو هوس کردم 🤣جارونیم اینا گذاشتم ولی ما یازده دوازده شام میخوریم وقت داره حالا🤣

خخخ ن ما زود میخوریم مهمون هم دارم میترسم اماده نشه

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
2706