2737
2739
عنوان

کسی هست رنگ مو بذاره واسه ابروش؟

134 بازدید | 16 پست

میخواستم بدونم رنگ ک میذارید رو ابرو سایه اش میمونه یا نه؟ 

منظورم اینه  پوست اطراف ابرو رنگ میگیره یا نه؟ 

اخه ارایشگاه ک میرم، همون رنگ معمولیو با اکسیدان قاطی میکنه میذاره، یکم پوست زیر ابروم رنگ میگیره و دیگه از شر مداد ابرو راحت میشم واسه دو سه روز. 

برای آرزوهایی ک خاکسترشُ باد برد …❤️‍🩹

نه تاحالا نشده دوروبرش رنگ بگیره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره منم خودم میدارم واسه ابروم البته قبلش کرم مرطوب کننده میزنم دور ابروهام قشنگ که رنگ نگیره

بعدم دقیق میزنم رنگ رو روی ابروم😐 دیگه اطرافش رنگ نمیشه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738

من اکثروقتاخودم رنگ میکنم دورابروتو وازلین یاکرم مرطوب کننده بزن ک رنگ نگیره بعدرنگ وباکسیدان قاطی کن بزن یااینکه اول سه صفربزن پاک کن بعدرنگ اصلی روبزن خوشگل میشه البته روشنتردرمیاد

اره منم خودم میدارم واسه ابروم البته قبلش کرم مرطوب کننده میزنم دور ابروهام قشنگ که رنگ نگیره بعدم ...

نه من میخام یکم اطراف ابروم رنگ بگیره، جای مداد ابرو باشه

برای آرزوهایی ک خاکسترشُ باد برد …❤️‍🩹
نه من میخام یکم اطراف ابروم رنگ بگیره، جای مداد ابرو باشه

خب اونجا رو کرم نزن و رنگ بذار

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

وای رنگ مو نذارررر خاله ام رنگ مو گراشته بود پوست بالای ابروش سوخته بود به طرز وحشتناک امونیاکش خیلیه نکنین همون رنگ ابرو بگیرین

برای دلم دعا کنید 🙏  به حاجتم برسم 🙏 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم😭
2706