2733
2734
عنوان

عزیزای دل اسم پسرونه امروزی پیشنهاد میدین لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 67 پست

سلام عزیزم خوبی؟ بهت پیام خصوصی دادم

نگرانتم کاش زودتر بیای و از حال خودت و نی نی بگی

تو‌فکرتم

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
سلام عزیزم خوبی؟ بهت پیام خصوصی دادم نگرانتم کاش زودتر بیای و از حال خودت و نی نی بگی تو‌فکرتم

سلام عزیزدلم. شرمنده نگرانت کردم. توو خصوصی عکس پسرمو برات میفرستم گلم

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی؟ بهت پیام خصوصی دادم نگرانتم کاش زودتر بیای و از حال خودت و نی نی بگی تو‌فکرتم

عه نشد بفرستم. جایی نیس ک بشه فرستاد😐

بهرحال ممنونم ک بفکرم بودی. عزیزدلمی مهربونم❤️

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
عه نشد بفرستم. جایی نیس ک بشه فرستاد😐 بهرحال ممنونم ک بفکرم بودی. عزیزدلمی مهربونم❤️

خدا حفظش کنه گل پسریو عاقبت بخیر بشه ان شاءالله🌺⁦❤️⁩😘

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
2728
خدا حفظش کنه گل پسریو عاقبت بخیر بشه ان شاءالله🌺⁦❤️⁩😘

عزیزی❤️❤️❤️

ممنونم خانوم گل

سلام دعوت به دوستی زدم قبول کنید 

شما تو ختم سوره رعد و ایهذ58 سوره یس شرکت کردین خبری ازتون نیست کجایین

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
سلام دعوت به دوستی زدم قبول کنید  شما تو ختم سوره رعد و ایهذ58 سوره یس شرکت کردین خبری ازتون ن ...

علیک سلام

وقتی گفتم منم هستم یعنی از اعضا ک هرروز نوبتشونه شات گرفتم و ب موقع به نیت هرکس دقیقا سروقت میخونم ک اگه غیر ازین باشه خودم مدیونشون میشم.

فقط بخاطر واکسن 18ماهگی پسرم وقت نمیکنم بیام حاضری بزنم.

2738
@mahsayiii_j     سلام عزیز جان ، بله من پیام دادم جویای احوال تون بودم حالتون خوبه ؟ نی ...

سلام گلم. ممنون از لطفت مهربونم.

خداروشکر خوبه، ب لطف خدا و دعای شما دوستای گلم قلبش تشکیل شده و برای ۱۶ خرداد بهم وقت غربالگری اول دادن. 

خیلی ماهی رفیق❤️

سلام گلم. ممنون از لطفت مهربونم. خداروشکر خوبه، ب لطف خدا و دعای شما دوستای گلم قلبش تشکیل شده و بر ...

الحمدالله رب العالمین ، الهی حال خودت و فرزندانت خوب و سلامت باشه ♥️🙏

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم » یا زهرا (س)
الحمدالله رب العالمین ، الهی حال خودت و فرزندانت خوب و سلامت باشه ♥️🙏

فدات مهربونم.

رفتم سونو ان تی، گفت سالمه شکرخدا.

دخترم هست😍😍😍

فدات مهربونم. رفتم سونو ان تی، گفت سالمه شکرخدا. دخترم هست😍😍😍

سلام عزیز جان ، الهی شکر ، لبخند رو لبام نشست 🥰

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مراقب خودت باش ❤️🌹

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم » یا زهرا (س)
سلام عزیز جان ، الهی شکر ، لبخند رو لبام نشست 🥰 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم مراقب خود ...

رفییق خوش قلبم ممنونم ازت.🙏😘

امروز ب نیتت دعای آل یاسین خوندم، انشالله به تمام خواسته های دنیوی و اخرویت برسی مهربونم❤️❤️❤️

من اگه بچم پسر باشه میخام بزارم پندار  دیار و میراث هم قشنگه

عزیزم بسلامتی انشالله🙏

خیلی اسمای قشنگی هستن

2706