2752
2734
عنوان

میشه خواهش کنم بخونید وجواب بدید؟

386 بازدید | 37 پست
سلام بچه ها این اولین تاپیک منه میشه بخونیدش بچه ها یه فقیری هست دم خونمون چندین ساله میبینمش پیرمرد از کار افتاده ای خیلی لاغره.لیف و اینها میاره میفروشه همیشه دلم براش میسوخت و کمکش میکردم اما دیروزبه خودم گفتم واقعا کار این با 2تومن 5تومن من راه نمی افته.بذار برم بپرسم مشکلش چیه با این حال و روز که گاهی حتی نمیتونه از جاش بلند شه.میاد اینجا دستفروشی. امروز ازسرکار میومدم باهاش حرف زدم گفت از یه روستا تو سبزوار میام اینجا!!!ماهی یه هفته میام دست فروشی شبها تو ترمینال میخوابم.2تادختر جوون دارم از لاغری پوست و استخون شدن زنم هم مریضه. گفتم چرا همونجا دست روشی نمیکنی.گفت اونجا همه میشناسن همو.منم آبرو دارم دوتا دختر دارم :( گفتم من چجوری کمکت کنم؟حساب داری ماهی یه مقدار پول بریزم؟گفت من سواد ندارم نمیدونم این چیزا چیه گفت اگه پول داشتم یه موتور سه چرخ قسطی میخریدم همونجا میوه اینا میفروختم خوب بود. حالا دوتا سوال؟؟ شما میدونید حدود قیمت یه موتور سه چرخ چقدر میشه؟؟؟ و اینکه بنظرتون درسته من بهش پول نقد بدم؟؟؟ دست و بال خودمم زیاد باز نیست اما اگه کاری براش نکنم هیچوقت خودمو نمی بخشم :(
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وانت بگیرم براش؟ بچه ها نمیخوام به همسرم بگم چون اون همیشه زیادی منطقیه و گیر میده که شاید طرف داره خالی میبنده.نمیتونم بیام براش توضیح بدم بابا چندساله اینو من اینجا میبینیم و احساسم میگه راست میگه....