2733
2734
عنوان

من زیاد خرج میکنم؟؟

419 بازدید | 37 پست

بابام ماهی یک میلیون حسابم میریزه برا دانشگاهم من در هفته ۴ روز میرم دانشگاه غذا رزرو میکنم ۳ تومن میدم کرایه میرم ۳ تومن میدم کرایه میام خونه میشه روزی ۶ تومن دو هفته ای یکبارم کارت اتوبوسمو ۱۰ هزارتومن شارژ میکنم بعد با اون یک ملیون تا اخر ماه کامل میکشم شهریمم خودم میدم و بابام تو خونه هم دیگه هیچیییی برام نمیگیره نه لباسی نه چیزی بعد من این بار گفتم پالتو میخوام برام بخرین بهم میگن این همه پول بهت دادیم چیکار میکنی ؟پس انداز کن پالتو بخر به نظرتون من زیاد خرج کردم؟؟خودم باید پالتومو بخرم؟

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

بله

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر شهریه میدی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
خب بقیه یع تومنو چیکار میکنی؟؟

تو دانشگاهم خرج میشه 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

یاد اروین4افتادم میگفت من هفته ای ده تا مانتو و کیف و کفش میخرم یعنی زیاده😂😂😂با منم بحث میکردااا بنده خدا اخی

نه عزیزم خرجت زیاد نیست ولی با این چیزا ک گفتی میتونی پس اندازم کنی نمیتونی?

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
چقدر شهریه میدی 

این ترم یک ملیون و صد شبانه ام

2738

عزیزم بنده خدا گناهی نداره خرج زیاده هم شما حق داری هم اون بنده خدا که هزارتا خرج گردنشه باباها رو ناراحت نکنین گناه دارن بخدا ما که متاهلیم می دونیم زندگی چقد سخت شده 

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
یاد اروین4افتادم میگفت من هفته ای ده تا مانتو و کیف و کفش میخرم یعنی زیاده😂😂😂با منم بحث میکردااا ...

نمیدونم اخه تا اخر ماه میکشونم هرچی میخوام پس انداز کنم نمیشه

2706