2733
2734
عنوان

وزن جنین ۳۰ هفته

7204 بازدید | 41 پست

خانما ۳۰ هفته وزن جنینتون چندبود ؟؟؟ چند کیلو بدنیا اومد نی نیتون من ۳۰ هفته و ۴ روز رفتم وزنش ۱۸۰۰ بود روبرگه سونو یه هفته بیشتر زده ۳۱ هفته و ۴ روز بنظرتون تا ۳۸ هفته سزبشم وزنش به ۳کیلوبرسه ؟؟؟ خیلی نگرانم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از 3 هم رد میکنه

جدی ؟؟؟ خداکنه اخه چون ۳۸ هفته زایمان میکنم میترسم وزنش به ۳ کیلو نرسه

من ۳۰ هفته ۲۴۰۰ بود ۳۸ هفته ۴۲۵۰ دنیا اومد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
مال منم همین بود تو ۳۵هفته زاییدم ۲۹۴۰

جدی چقد خوب ماشاله چرا ۳۵ هفته زایمان کردی؟

2740

من ۳۲ هفته ۱۸۰۰ بود ۳۸ هفته ک بدنیا اومد ۳۳۵۰ شد.سعی کن هرشب بستنی بخوری اگه دیابت بارداری نداری.مغز بادوم هم خیلی رو وزنش تاثیر داره

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
من ۳۲ هفته ۱۸۰۰ بود ۳۸ هفته ک بدنیا اومد ۳۳۵۰ شد.سعی کن هرشب بستنی بخوری اگه دیابت بارداری نداری.مغز ...

جدی پس خوبه ازمنم 

جدی چقد خوب ماشاله چرا ۳۵ هفته زایمان کردی؟

دلیلشو دکترا نفهمیدن🤭اخه همه چیز تا اخر نرمال و خوب بود

شبش انقباض داشتم صبح واسه احتیاط رفتم دکتر ببینه مشکلی نباشه گفتن داره رحمتو پاره میکنه اورژانسی سز شدم😃

خانومها نی نی من ۳۴ هفته دو سیصد و پنجاه کم نیست وزنش اخه ۳۷ هفته زایمانم میکنه دکتر

نه خوبه عزیزم چرا ۳۷ زایمان میکنی ؟؟؟

من ۳۲ هفته ۱۸۰۰ بود ۳۸ هفته ک بدنیا اومد ۳۳۵۰ شد.سعی کن هرشب بستنی بخوری اگه دیابت بارداری نداری.مغز ...

از کی باید بستنی خورد؟

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.