2737
2734
عنوان

تروخدا بیاین

78 بازدید | 10 پست

بچها من خیییلی خجالتیم اصلا نمیتونم تو جمع حرف بزنم😢😢خیلی دلم میخاد مثل دخترای شیرین زبون باشم خیلی قشنگ و با پرویی تمام حرف بزنم الان اکثر دخترا خیلی ناز و باعشوه حرف میزنن. ارزومه منم اینجوری باشم صدام میلرزه اصلا. تروخدا مسخرم نکنین راه حل بدین کمکم کنین ایا کتابی پیج اینستایی چیزی هست بتونه کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با وقار و با متانت بودن خیلی جذاب تره دوست عزیز

برای پررویی و عشوه راهکاری ندارم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

کتاب زیادبخون..جلوی آینه صحبت کن...اطلاعات تو ببربالا...با افرادنزدیکت شروع کن..فقط یکم اعتمادبه نفس میخواد...برو جاهای اجتماعی مثه بازار. مراسما...یواش یواش پیش قدم شو واسه صحبت کردن...نترس که چی میشه همی سم ه..مضره..بی پروا و اضطراب برو جلو...حساس نباش که بدتره...تلویزیون هم خیلی تاثیرداره به خودت ایمان داشته باش ذکرزیادبگو..رب اشرح لی صدری بخون...

الهی و ربی من لی غیرک

کتاب زیادبخون..جلوی آینه صحبت کن...اطلاعات تو ببربالا...با افرادنزدیکت شروع کن..فقط یکم اعتمادبه نفس میخواد...برو جاهای اجتماعی مثه بازار. مراسما...یواش یواش پیش قدم شو واسه صحبت کردن...نترس که چی میشه همی سم ه..مضره..بی پروا و اضطراب برو جلو...حساس نباش که بدتره...تلویزیون هم خیلی تاثیرداره به خودت ایمان داشته باش ذکرزیادبگو..رب اشرح لی صدری بخون...

الهی و ربی من لی غیرک
2738

والا مادرزاد پرزبون بودم و پر شر و شور..باعشوه حرف نمیزنم فک نکنم پررو هم باشم مقوله ی این دوتا جداس

اما اجتماعی یم...توی دورهمی هاشرکت کردم عضو انجمن مدرسه پسرم شدم...توی روضه ها و مولودی هاشرکت میکنم با احوالپرسی ساده شروع کن

الهی و ربی من لی غیرک