2733
2734
عنوان

دیر نیست برای پرستاری یا مامایی

1582 بازدید | 17 پست

خانوم ها راهنمایی کنید پرستاری دیر نیست یا مامایی می خوام شرکت کنم تا قبول شم شده 30سالم 

ب.د کسی که توی سن بالا رشته های پیراپزشکی یا پزشکی خونده باشه

سلام

تو این سن صما اگه همین امسالم قبول شین 4 سال دانشگاه باید بخونین

تقریباً میشین 34 - 35 که پرستار تو اون سن استخدام نمیکنن

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو با مردم چه کار داری اگه شرایطش رو داری و میتونی بخونی حتما بخون

فقط خوندن نیست که

ایشون باید بتونن استخدام شن یا نه؟؟

2728
چرا گلم دفترچه ی استخدام رو بخونی زده کارشناسی تا 35

شما مطمئنی که تو همون اولین آزمون استخدامی پذیرفته میشین؟؟

مطمئنین که همین امسال این رشته ها رو میارین؟؟

ریسک خیلی بزرگیه 

2738
می دونم  میگم اگه بکوب بتونم بخونم که طریق سی دی هایی که کتاب خونه امون داره شروع می کنم

عزیزم خواهر من پرستاره, اتفاقا دیروز میگفت ی نفر اومده تو بخشمون تازه پرستار شده متولد, 63هست, دو تا بچه هم داره, شما هم بخواین قبول میشین و دیر نیست

می دونم  میگم اگه بکوب بتونم بخونم که طریق سی دی هایی که کتاب خونه امون داره شروع می کنم

عزیزم یکی از اشناهای همسرم معلم بود زن و بچه داشت از کارش اومد بیرون نشست حسسسسابی خوند و دارو قبول شد ۳۰ سالش بود الان تقریبا ۷ یا ۸ سالی گذشته داروخونه داره

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
چرا گلم دفترچه ی استخدام رو بخونی زده کارشناسی تا 35

ببین عزیزم اولا که باید از پارسال خوندنو شروع نیکردی.بعدم من همون۱۸سالگی مامایی قبول شد پدرمونو درآوردن.باز پرستاری بهتره ولی ماهابرای امار زایمانمونم کلی وقتمون رقت.تازه برای طرحم باید چندناهی پشت طرح بمونی مخصوصا پرستاری که طرحشون اجباریه.بعدم میشه همون۳۴ ساله حالت خوشبینانش که بتونی استخدامی بدی تازه بدونه طرح که اونم دوساله.ولی اگه بدون طرح بری استخدانیو قبول بشی یکم سخته برات چون زیاد کار عملی یاد نگرفتی اگه هم نتوتی از پسشبربیای اگه استخدامم باشی عذرتو نیخوان. اگه بخوای طرحم بری میشی۳۶یا۳۷ که دیگه وقتش تمومه

ضمنا بابای من ۳۰ سالکی رفت یه رشته میراپزسکی.نیگه خیلی استرس داشتم چون همکلاسیام زیر۲۰ بودن هم زودتر ازمن نیفهمیدن هم توی کار عنلیش فرزتر بودن هم بعضیاشون نیگفت یجوری نگاه نیکردن

[QUOTE=118751528]ضمنا بابای من ۳۰ سالکی رفت یه رشته میراپزسکی.نیگه خیلی استرس داشتم چون همکلاسیام زیر۲۰ بودن هم زودتر ...[/QUOTE

شرایطش رو نداشتم نتونستم 

الان برای زندگیم تصمیم دارم و مصمم شدم با توصیه های دوستان برم و میرم 

فقط یه کم نامید بودم 

انشالله خدا پدرتون رو براتون نگه داره

2706