2733
2734
عنوان

خانما کیا تو بارداری واکسن کزاز زدن

2917 بازدید | 18 پست

سلام خانما کیا واکسن کزار زدن تو دوران بارداری بهترین زمانش چند هفتس و اینکه واجبه زدنش و اگه زدین اون چند روز بعده تزریق مشکلی براتون پیش نیومد  

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بمن گفتن ۲۸ هفته بزنم

عزیزم باید حتما بزنیم 

به نطرت مشکلی واسه جنین نداره بعدش بهداشت به من گفت ۲۲ بیا بزن منم گفتم همه میگن ۲۸ حالا نمیدونم چکار کنم 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چون کارتمو دیدم ده سال پیش زده بودم دکتر گفت بزن تو ۲۸هفته بودم ک رفتم زدم

همون شب با فرداش دستم ضعف داشت و درد میکرد همین

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
س ماهه ی دوم بهترین وقته من ۱۶ هفته زدم 

خانمی وقتی زدی ادیت نشدی مثلا حالت بد بشه یا رو حرکتو اینای جنین تاثیر بزاره

عزیزم باید حتما بزنیم  به نطرت مشکلی واسه جنین نداره بعدش بهداشت به من گفت ۲۲ بیا بزن منم گفتم ...

خب شما ۲۸ هفته بزن عزیزم. نگران نباش. ولی باید بزنی خودت و نی نی رو ایمن نگه میداری

خب شما ۲۸ هفته بزن عزیزم. نگران نباش. ولی باید بزنی خودت و نی نی رو ایمن نگه میداری

ممنون از راهنماییت💖💖

2738

من چون تو دبیرستان زده بودم برا ده سال پیش بود زدم هفته 16رفتم بهداشت که فهمید صبحونه نخوردم نزد گفت فردا بیا منم ی هفته بعدش رفتم خداروشکر حالم خوب بود عوارضش فقط گفت تبه که من نداشتم جاشم زیاد درد نمی کرد أون موقع هم اصلا حرکات جنین رو احساس نمی کردم که بدونم کم شده یا نه صبحونه خوب بخور بعد برو بزن که ضعف نکنی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
من چون تو دبیرستان زده بودم برا ده سال پیش بود زدم هفته 16رفتم بهداشت که فهمید صبحونه نخوردم نزد گفت ...

چشم گلم ممنون که حواب دادی💖💖💖💖

چشم گلم ممنون که حواب دادی💖💖💖💖

سلام عزیزم ...ایشالا که نی نی رو بسلامتی بغل بگیری 

گلم شما رو یکی از دوستاتون بهم معرفی کرد 

درمورد فریز سوال داشتم گفتن از شما بپرسم

من دوماه عفونت داشتم ده روز قبل گفت زخم داری فریز کردم همچنان من خارش دارم امروز رفتم دکتر گفت هنوز عفونت داری وزخمت هنوز خوب نشده وجای فریز هنوز هست بهم گفت بعداز فریز باید ۴۰روز بعد بیای که خوب شده باشه نه ۱۰ روز بعد....طبیعیه که بعداز ۱۰روز هنوز خوب نشده؟

خاستم اگرمیشه شما هراطلاعاتی داریدمنو راهنمایی کنید ممنونم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
سلام عزیز ببخشید شما مسیحی هستی ،یه خانمی میگفت ازشما ندر کاجی برای حضرت عیس رو یاد گرفته واقعا جواب ...

سلام عزیزم....نه من مسیحی نیستم...نذری هم که میگی بلد نیستم....حتما اشتباه شده گلم

2706