2737
2739
عنوان

بنظرتون بمونم یابرم؟؟؟

173 بازدید | 23 پست

خانوما مامانم رفته شهرستان خونه داداشم (8ساعت فاصلس)....بابام توخونه تنهاس وبخاطرکارش نتونسته باهاش بره....منم 6ماهه عروسی کردم تاحالا بدون شوهرم جایی نموندم .....الان امشبو خونه پدرم هستیم قراره فرداشوهرم بره ولی من موندم بخاطر بابام بمونم پیشش یکی دو روز یا برم خونه خودم؟؟؟

خانوما راهنمایم کنین لطفا...ازطرفی بابام کسی نیس که براش غذا درست کنه ازطرفی هم .....نمیدونم چیکارکنم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بروخونت ناهار وشام درست کن زنگ بزن بابات بیاد خونت

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2728
2738

خب بابات بیاد خونه شما.اگه امکانش نیست بیاد بمون خونه پدرت و براش غذا درست کن و کنارش باش شوهرت هم بیاد اونجا.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706