2733
2739
عنوان

کوکوی لوبیا سبز برای شام

1052 بازدید | 12 پست
کوکو پوک (اسفنجی) بسیار خوشمزه و کوکوی لوبیا سبز آپلود عکس کوکوی لوبیا سبز مواد لازم لوبیا سبز خرد شده هویج نگینی خرد شده سیب زمینی نگینی خرد شده و سرخ شده گوشت چرخ کرده تفت داده شده فلفل دلمه ای نگینی خرد شده پیاز داغ تخم مرغ نمک ٰفلفل زردچوبه لوبیای خرد شده رو کمی تفت دادم تا نرم بشه ، بعد مواد دیگه رو که جداگانه تفت داده بودم به لوبیا اضافه کردم و تخم مرغ ها رو هم زدم و ریختم توی ظرفی که مواد کوکو داخلش بود . نمک و فلفل و زردچوبه هم به مقدار لازم اضافه کردم و کوکو رو داخل ماهیتابه ریختم و اجازه دادم خوب بپزه و سرخ شه . این رو از یکی از دوستای تبریزیم یاد گرفتم و به نظرم خیلی خوشمزه ست .
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
آپلود عکس کوکو پوک (اسفنجی) بسیار خوشمزه مواد لازم: گوشت گوسفندی (ترجیحا ماهیچه)، نخود، سیب زمینی، نمک، فلفل و ادویه. اگه دوست داشین می تونید دارچین و جعفری خورد شده هم بهش اضافه کنید. گوشت و سیب زمینی و نخود رو خوب می پزیم (پوست نخود رو بعد از پخته شدن جدا می کنیم) بعد اونها رو خوب چرخ کرده تا شبیه خمیر بشه و بعد به صورت کوکو درآورده و در پودر سوخاری می غلتونیم و بعد سرخ می کنیم. یه نکته: بستگی به ذائقتون می تونیم میزان گوشت و سیب زمینی و نخود رو کم یا زیاد کنیم ولی در حالت طبیعی گوشت معمولا نصف سیب زمینی و نخود هستش. همراه کوکو پوک دوغ، سبزی خوردن، سالاد و ماست بسیار توصیه می شود. این غذا رو میشه به عنوان شام یا نهار و یا ساندویچ مسافرتی تهیه کرد و خیلی زود (اگه موادش پخته و چرخ شده باشه) تهیه کرد. امیدوارم از درست کردن و خوردنش لذت ببرید نوش جان
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740