2733
2734
عنوان

از دست دخترم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 101 پست
از تبریزیان حاذق تر؟

بله حاذقتر

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره عزیزم هرروز مهد کودک میره نهار هم اونجاس

از مربی مهدش بپرس ببن جقد اونجا بالا میاره؟؟

تا متوجه بشید مشکل از شما و اصرارتون به غذا خوردنشه نه اون بچه و گوارشش

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2740
مثلا کی عزیزم؟

ببین من خودم با طبیبی در ارتباط هستم که روش‌های تبریزیان رو قبول نداره خودش از روازاده مدرک گرفته ساکن قم هست

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
دختر شما خوبه دختر من تا ۷سالگی اگر ۲۱ بشه از خوشحالی بال دردمیارم

وزن بچه ۴ ساله ۱۶ خوبه . اینقدر حساسیت نشون نده . شربت ویتا زینک بخر مثلث شکل ایرانی ۲۴ تومان فکر کنم بده بهش اشتهاش بیشتر میشه . 

دختر شما خوبه دختر من تا ۷سالگی اگر ۲۱ بشه از خوشحالی بال دردمیارم

با توجه به حرفایی که زدید و نمودارای قد و وزن که نگاه کردم دیدم به این نتیجه رسیدم که زیادم نگران نباشید شاید وزنش دقیق ایده آل نباشه ولی خوبه بد نیست. شاید یه شش ماهی هم بیخیال شید بد نباشه. به نظر من که نگرانیتون بی مورده. انشالله خدا حفظش کنه

2706