2733
2734
عنوان

از دست دخترم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 101 پست
من بودم باز یه جای دیگه ام میبردم و خواهش میکردم دقیق بررسی اش کنند . و اگه فک میکنی واقعا نمیجوه ب ...

میجوه اما همش حواسش اینور اونوره یهو قورت میده جالبه 

بیشتر غذاهای آبکی ک یه تیکه بزرگ داشته باشه اینطوری میشه

مثلا با نخود آبگوشت

یا بیسکوییت خوب له نشده تو شیر

یا فرنی

وزنش خوبه

بچه منم امشب وسط شام قهر کرد رفت تو اتاق منم حرصم گرفت شام نمیخوره نهار نمیخوره بعد ۲۴ساعت تو یخچال دنبال خوراکیه در یخچال تاب برداشت از بس گوم گوم باز و بسته کرد اصلا هم پشیمون نیستم که دعواش کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم عزیز نسبت به قدش خیلی کمه

دوست عزیز کسی وزن بچه رو بر اساس قد در نطر نمیگیره وزن بچه بر اساس سن محاسبه میشه تا ۱۲ سال

بعدم مهمه اینکه که سالم باشه نه تپل

اینهمه دکتر رفتی بهت نگفتن شاخص ورن بچه سنش هست نه قدش؟؟؟

یا اونا گفتن و شما همچنان دنبال چاق کردن بچه ای

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2731
اووووف اونجا هم بردم بخدا صددرجه بدتر شد

من گفتم طبیب حاذق اگه کاربلد بود دخترتون خوب میشد متاسفانه الان فروشگاه‌های طب سنتی زیادشدن و همه طبابت میکنن من همیشه تو پیشنهادم ب همه تایید میکنم پیش آدم حاذق برن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
وزنش خوبه بچه منم امشب وسط شام قهر کرد رفت تو اتاق منم حرصم گرفت شام نمیخوره نهار نمیخوره بعد ۲۴ساع ...

اخه من کل روزم دنبال خوراک اینم که چی بهش بدم وزن بگیره

سخته تلاشت هیچ بشه

فدات بشم ممنون از دعای خوبت عزیزم

عزیزی👌❤

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
اخه من کل روزم دنبال خوراک اینم که چی بهش بدم وزن بگیره سخته تلاشت هیچ بشه

من که بیخیالم میبینم نمیخوره میریزم سطل اشغال باز خودش تو یخچال و کابینت هرچی خاست برمیداره میخوره زندگیم وسط زمستون پر از مورچه اس نمیدونم چطوری حالیش کنم بشینه نهاریا شامشو کامل بخوره که گشنه اش نشه

استارتر یه ایده میدم واسه اموزش جوییدن بنظرم نتیجه بگیری  بهش ادامس بده در طول روز بگو نباید ق ...

ممنون از ایدت بیشتر بهش میدم انشالله فکش قویتر بشه

میگم نکنه از غذای آبکی بدش میاد؟

2706