2733
2739
عنوان

خانمهای اشنا به ساک بارداری

125 بازدید | 10 پست

سلام . 

من امروز رفتم دکتر گفت ۶ هفته و یک روز هست

وفقط ساک داخل رحم تشکیل شده 

گفت چهارشنبه باز برو سونو برا کیسه زرد و اینجور چیزاش 

ولی مادرم میگ حالا ک ساک تشکیل شده دست نگهدار ی ده روز دیگ برو سونو 

حالا نظرشما چیه . 

من کی برم سونو خوبه؟

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی

من ده روز بعد رفتم

زود زود سونو نرو نگرانت ميكنه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هفته هفتم که رفتم قلب تشکیل نشده بود، هفته نهم که رفتم تشکیل شده بود. بنظرم هفته ۹ برو.

نمیخاد این مدت کاری کنم؟ همینطوری دست نگهدارم؟ 

دیگ دکترم نرم؟

من هفته هفتم که رفتم قلب تشکیل نشده بود، هفته نهم که رفتم تشکیل شده بود. بنظرم هفته ۹ برو.

نگرانم شدی؟ 

من امروز گفتم حتما قلبشم میزنه گفت فقط ساکه مردم یعنی😭😭😭😭😭😭😭

2740
اره واقعا ادم خل میشه . فکرای بد و ناجور.  یعنی چند هقته رفتی؟

طبق پريود هفت هفته و پنج روز

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه