2733
2734
عنوان

چقدر احتمال داره ....

530 بازدید | 50 پست

سلام چقدر احتمال داره ک شوهر آدم بگه اشتباه انتخاب کردم و کلی هم تحقیر کنه زنش رو و اصرار ب جدایی داشته باشه یا بخواد خانومش رو راضی کنه ب جدایی و بعد از جدایی بخواد ازدواج خوبی داشته باشه اون مرد و خوشبخت بشه؟؟؟

با وجود اینکه خانومش پشتوانه ای نداشته باشه و میل ب جدابی نداشته باشه ولی ب خاطر رفتارا و حرفها و دل شکستنش مجبور بشه ک جدا شه

خیلی کلیه سوالت

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این چیزا چیه مد شده اخه ، مگه همسر(چ مرد چ زن) کفشو لباسه که ادم بگه دلمو زده ،یکی دیگه وردارم

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
2740
فکر میکنه زندگیش با من ب مشکل خورده میخواد منو عوث کنه و ب فکر انتخاب عاقلانه تره .و میگه ب فکر زندگ ...

دعوا دارید باهم؟چرا اینجوری گفته خوب بیشتر بگو

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....
این چیزا چیه مد شده اخه ، مگه همسر(چ مرد چ زن) کفشو لباسه که ادم بگه دلمو زده ،یکی دیگه وردارم

فعلا ک اینطور شده 2 سال زندگی یه چیزایی از انتخابشون میفهمن کجا اشتباه بود یا چطور باید انتخاب کنن میخوان تو انتخاب بعد همع جوره سنگ تموم بذارن و خوب انتخاب کنن در صورتی ک مشکل حادی نیست

خب میگم چقدر احتمال داره این مرد زندگی خوبی داشته باشه

اها

خب ببین اگه انتخابش اشتباه بوده یعنی خامه، اگه خودشو اصلاح نکنه ممکنه بازم اشتباه کنه. 

اگه خانومشو مرتب تحقیر می کنه یعنی شخصیتش باگ داره و کلن اهل تحقیر کردنه. اینم اگه اصلاح نکنه زندگی مشترک خوبی نخواهد داشت. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

شک نکن یه روز یمثله سگ پشیمون میشه، میدونی درک میکنم گاها خانما به خاطر شرایطشون کنار میان با همه چی ولی از خودشون میگذرن باید در مقابل این ادما شده بره کارگری ولی زیر منت همچین شخصی نباشه مطمن باش خانم خوشبخت میشه چوب خدا صدا نداره بشینو تماشا کن

2706