2752
2734
عنوان

آزمایش آمنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 176569 بازدید | 175 پست
دوستان جواب ازمایش من خیلی بد بود و ریسکم ۱ به ۳ بود نظرات دیگران را خواندم و کمی ارام شدم ولی همه ج ...

عزیزم بچتون به سلامت به دنیااومد؟ اخه خیلیا میگن امنیوسنتز که میکنی ممکنه بچه زودتر به دنیا بیاد

سلام خانومامن دیروزامینوشدم اصلادردنداش دوهفته دیگه جوابش میادریسکه سندرومم1به99بودخیلی استرس دارم م ...

عزیزم بچتون انشالله که سالم یوده ها؟ بعد امنیوسنتز دچار مشکلات بارداری نشدید؟ مثلا زایمان زودرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم شماچن سالته؟کدوم یکی ابه۵بود؟خوشبحالت که جوابوگرفتیوخوشحالی☺ من ریسکم۱به۹۹سندروم دان.. دا ...

عزیزم بچتون سالم بود انشالله دیگه؟ منم ریسکم ۱:۲۵۰ 

دارم میمیرم از نگرانی😥

2731
اینازمایش برای مادر و جنین خیلیل مهمه هاااا. حتما تو ازمایشگاه معتبر انجام بددی. من دکترم نوشت رفتم ...

عزیزم هزینه امنیو سنتز چقدر شد؟ من دو قلو باردارم. باید انجام بدم. اگه ازمایش سل فریم خوب نباشه. 

عزیزم هزینه امنیو سنتز چقدر شد؟ من دو قلو باردارم. باید انجام بدم. اگه ازمایش سل فریم خوب نباشه.&nbs ...

سلام عزیزم شما امنیوسنتزو انجام دادین یا نه؟؟؟ اگه انجام دادین هزینه اش چقدر شد؟

و خداوند از رو
سلام عزیزم شما امنیوسنتزو انجام دادین یا نه؟؟؟ اگه انجام دادین هزینه اش چقدر شد؟

سلام عزیز دلم.گلم من سل فری انجام دادم. که هزینه اش 2400 شد. اما می دونم که آمینیوسنتز ارزونتر میشه. تفاوتش اینه که دقت سل فری خیلی بیشتره و نسبت به آمینیوسنتز راحتر و بی عوارض تره عزیزم. بازم به تشخیص پزشکت بستگی داره. درباره سل فری هم با پزشکت مشورت کن عزیزم. 

بله خداروشکر مشکلی نبود . اما نگرانی من تموم نشده . تک شریانی بودن یه کم مشکل پیچیده کرده . برای شما ...

سلام نمیدونم الان تو سایت هستید یا نه بارداریتون چطور پیش رفت؟ 

منم مشکل تک شریانی رو دارم و چون هجده هفته و پنج روزم گفتن آمنیو بده که جوابش زودتر بیاد البته نرفتم هنوز 

در کل بارداریتون خوب پیش رفت؟ 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

سلام دوستان.من ریسک غربالگری اولم یک به سیزده شد و در واقع های ریسک تشخیص داده شدم...

به من پیشنهاد سی وی اس دادن...با کلی تحقیق قبول کردم سه هفته انتظار بکشم و آمنیوسنتز انجام بدم

امروز صبح رفتم دکتر حقیقی برای آمنیوسنتز و جواب رو بردم برای دکتر کریمی نژاد...خیلی دیروز استرس شدید داشتم ولی امروز صبح به لطف پروردگار،دیدم آزمایش کلا ۲ دقیقه طول کشید و اصلاااااا و ابداااااا حتی حتی حتی ذره ای درد نداشت...من چشمام رو بستم...و فقط اسم حضرت زهرا و امام رضا رو در دلم زمزمه میکردم

خیلی فرزندم رو دوست دارم...ولی از صمیم قلب تسلیمه تصمیم خداوند هستم چون اعتاد دارم خداوند از من برای فرزندم دلسوزتر و مهربان تر هست

ولی دوست دارم برای سلامتی و صالح بودن فرزندم خیلی دعا کنید و براش صلوات بفرستین...تصمیم با خوده خدا

سلام دوستان من به تازگی عضو نی نی سایت شدم یه پسر 3 ساله دارم و باردارم آزمایش ان تیم مشکل داشت و توش ریسک سندروم داون زده بود اما سونوم مشکلی نداشت دکترم بهم پیشنهاد سلفری یا کواد مارکر و داد و بهم گفت سلفری 99 درصد صحت داره و کوادمارکر 86 درصد منم چون خطرم متوسط بود گواد مارکرو انجام دادم کاش که سلفری میدادم😑جوابش اومد و خوب بود بعد رفتم برا سونو آنومالی که گفتن تیغه بینی بچت کوچیکه و3.9 و کلیه سمت راستشم بزرگتر از اندازه نرماله،منو ارجاع دارن پیش مشاور ژنتیک و تو 18 هفته و 2 روز آمنیو انجام دادم و الان استراحت مطلقم.امروز یا فردا جواب اولیش میاد..امیدوارم خدا ب همتوووون یه نی نی سالم بده برای منم دعا کنین❤❤❤