2733
2734
عنوان

خانما وآقایونی که بچه طلاق هستید و(مطلقه هایی که بچه دارید)

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 44 پست

ما همش جرو بحث داشتیم باعث شده بود بچم عصبی بشه تو خواب گریه کنه ولی از وقتی جدا شدم بچم ارووم شده شاده هم میره پیش باباش هم من از همه مهمتر خودمم دارم بازسازی میشم و تبدیل ب مادر شاد میشم

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)

من خودم بچه طلاقم زندگیمم خداروشکر خوبه ازدواج کردم ی کاکل پسرم خداروهزارمرتبه شکر دارم

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو روحیم که تاثیر گذاشته و از یه جهاتی ام سخته ولی روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم طلاق گرفتن چون تا ۱۱ سالگیم تو جو متشنج بودم عذاب بود برام ولی الان آرامش دارم خدا رو شکر 

عرضی نیست...
صد برابر بهتر از بزرگ شدن توی جو متشنجه . متنفرم از پدر و مادرایی که دایمدر حال دعوان بدون در نظر گر ...

اینم حرفیه👍

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2731
با کدومشون بزرگ شدی عزیزم؟چندسالت بود

باپدرم که از۵سالگی مجدد ازدواج کرد وپیش مامانم(زن بابا جالب نیست)بزرگ شدم

مادرخودم منو داداشمو نخواست

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
جوکر چه خوب گفته

اره منم دوس دارم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
شما چند سوالتونه؟ منم به فکر جدای ام اما از ایندم میترسم

من ۲۱سالمه منم خیلی نگرانم دارم برای یکی دوسال دیگه آماده میشم چون الان اصلا شرایطشو ندارم ولی واقعا بریدم حیف زندگیم 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

درسته طلاق اسیب زیاد داره ولی زندگی که پدر و مادر هیچ وقت باهم نسازن هزار برابر اسیبش بیشتر از طلاقه من خودم پدر مادرم وقتی 9 سالم بود جدا شدن الانم 24 سالمه و زندگیه خودمو دارم و شاید تو نوجوونی یه وقتایی دلم میخواست کنار هم باشن ولی نه بهتر که نبودن جدا بودن بهتر از اینه که ببینی کنار همن ولی همو نمیبینن من لطمه ای از جداییشون ندیدم اما دیدم خانواده ای که بخاطر بچه هاشون از هم جدا نمیشن و بچه این خانواده همیشه وقتی حرف میزنه میگه دلم میخواد از این دیوونه خونه فرار کنم و هیچکدومشونو دوست ندارم همه مدل هست 

میخواستم از زبون اونایی که تجربشو دارن بشنوم

والامن بچه طلاقم بشدددددت خوشحالم😍😍همه داریم نفس میکشیم من بابا نبودخدایی دیکتاتور بوددد

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

من وشوهرم شدیم مثل خواهر برادر حتی دعوای خاصی نداریم اصلا نه همو میبینیم نه حرف میزنیم خیلی کم...همش میگم این بچه چه رابطه ی عاطفی وزوجی رو داره از پدر مادرش یاد میگیره😢

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
اره منم دوس دارم

من که اصلا فیلمشو ندیدم فقط شنیدم

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
ازدواج مجدد نکردی

خواستگار دارم ولی فکر میکنم هنوز‌ زوده و حداقل باید ۶ماه تا یکسال بشه و از نظر فکری اروومتر بشم و عرفی هم جالب نیست زود ازدواج کنم پشت سرم همینجوریش حرف در میارن، وگرنه من سالهاست تنها بودم طلاق عاطفی داشتیم و واقعا نیاز دارم ب همدم

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
من که اصلا فیلمشو ندیدم فقط شنیدم

فیلمشو منم ندیدم😂😂

متنو کپی کردم

2706