2737
2734
عنوان

خانما وآقایونی که بچه طلاق هستید و(مطلقه هایی که بچه دارید)

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 44 پست
منظورت از جوکر چیه

امضا یکی از کاربرا

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیم عالی خداروشکرچون پدرم خیلی پشتم بود

چندسالتون بود؟غمگین نمیشدی؟تو بچگی؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2731

بله توبچگی؛10سالم بود؛چراولی وقتی که به قبل هافکرمیکنم طلاق بهترین چیزبودوخداروشکرکه طلاق گرفتن وتواون جومتشنج بزرگ نشدم؛ولی پدرم خیلی پشتم بودونزاشت زره ای احساس ناراحتی کنم.

خداجونم آرام جانم تویی

ببین اگر میشه رفعش کن؛مخصوصا بچه ات دختره گناه داره،من بچه طلاق نیستم ولی تو اطرافیان دیدم خیلی ضربه خوردن البته اون که جدا شد شوهرش معتاد بود اومد جدا شد خودشم چیزی نداشت بچه هاش بشدت بد بزرگ شدند یکیش افتاد زندان یکیشم دختره همش در حال گشتن با این و اون تقصیرم ندارن پدر که نیست مادرشم همش میره دست فروشی اینور اونور..آخرشم اون مردتیکه ترک کرد زن جوون گرفت داره زندگیش رو میکنه ...خدا میدونه باید چیکار میکرد .

در شرایطی میشه طلاق گرفت که زن استقلال مالی داشته باشه و مدیریت داشته باشه دلسوزی الکی نکنه برا بچه که بدتر شه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
من26همش میگم طلاق میگیرم شاید دیگه با این سنم خواستگار مناسبی نیات    

ن بابا اتفاقا واسه کسی ک جدا شده بیشتر میاد من دوتا اومده ولی ب کسی نگفتم هرچند ظاهرا چهرم میگن ۲۵ساله میخورم ولی خب قلبا احساس پیری میکنم

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
2740
ببین اگر میشه رفعش کن؛مخصوصا بچه ات دختره گناه داره،من بچه طلاق نیستم ولی تو اطرافیان دیدم خیلی ضربه ...

برامون دعاکن دوستم خیلی دارم فکرمیکنم...شوهرم غرب من شرق من میگم روزه اون میگه شب من با اختلاف نظر کنارمیام ولی بااختلاف فکر ودین وعقیده نه خیلی هم بداخلاقه همیشه انگار طلبکاره بیست ویکسالمه هرروز اشکم درمیاره باخودم میگم یعنی واقعا مثلا تا بیست سال سی سال دیگه اینجور زندگی کنم؟همش عذاب همش غصه؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

عزیزم خیلی خیلی بیشتر فکرکن....میگن طلاق عرش خدارو میلرزونه

من تجربه طلاق ندارم ولی توی مدرسه کارمیکردم و فرق بچه طلاق رو با بچه عادی ب چشمم دیدم. وقتی توی کلاس میپرسیدم بچه ها ارزوتون چیه؟ یکی میگفت فلان اسباب بازی بخرم یا لباس بن تن بخرم یا هر ارزوی بچگونه دیگه ای ولی بچه های طلاق فقط از پدرومادرشون میگفتن... میخوام بگم دنیاشون بابقیه فرق داشت, انگار بچگی نمیکردن

شما دختربچه داری, فرداروزی جداشی و با کسی دیگ ازدواج کنی اون شخص هیچ نسبتی با دخترت , ایا شما میتونی 5دقیقه دخترتو بذاری پیشش بری حتی سرکوچه نون بخری

من علاوه بر اختلاف نظر جزئی ک باهمسرم دارم, خیانت دیدم و دلیل محکمی بود ک جداشم ولی باخودم گفتم میخواسم جداشم قبل بچه بایدمیشدم چون اون زمان هم دیده بودم و حالا ک بچه دارم میمونم و دارم همه تلاشمو میکنم تا زندگی مو بسازم و اینطور پیش خودم احساس قدرت و ارامش میکنم چون خراب کردن زندگی خیلی راحت تر از ساختنشه

درسته یک نسخه رو نمیشه برای همه زندگی ها پیچید ولی شما بازهم فکرکن و فکرکن و بساز

موفق باشی

شوهرت چندسالشه؟شغلش چیه؟

۳۲سال کشاورزی مرکبات

عزیزم خیلی خیلی بیشتر فکرکن....میگن طلاق عرش خدارو میلرزونه من تجربه طلاق ندارم ولی توی مدرسه کارمی ...

حرفات خیلی منطقی بودن دوستم ممنون...خودمم موندم

2706