2733
2739
عنوان

نماز در بارداری

106 بازدید | 7 پست

خانما من هفته ۳۰ هستم.هم وزنم زیاد شده هم همش درد دارم.مدتی نشسته نماز میخونم ولی بازم به شکمم فشار میاد خیلی اذیتم.شما چطور میخونید ؟ تنگی نفس هم دارم.همش تو جام دراز کشیدم و بی حالم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمازای مستحبی رو نشسته میخونم واجبارو بدون مستحبات و کوتاه ایستاده میخونم . ولی اگه خیلی اذیت میشی فکرکنم رو صندلی خیلی راحت باشی درسته؟

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
2731

فک کنم‌ رو صندلی.

من بخصوص ده روز بعد زایمان برا اولین بار خیلی سختم بود چون سزارینی بودم رو صندلی میخوندم 

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)

سلام گلم

اول اینکه التماس دعا دارم

دوم اینکه بقول دوستمون رو صندلی بخون

من خودم اول ایستاده نیت میکردم و بعد نشسته میخوندم  و برای اینکه موقع سجده فشار نیاد به شکمم مهر رو روی یه میز کوچیک مثل میز عسلی میزاشتم اینجوری مشکلی نداره دیگه برات امتحان کن

کسے که با ترور حاج قاسم سلیمانے 💗سردار دلها 💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه... جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                                           اللهم عجل لولیک الفرج
2738