2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بهتره یا سزارین؟؟ چرااا؟؟😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 141 پست

من زایمانم طبیعی بود عاااااالی تر از عالی کلا۴تابخیه هم خوردم واقعا عاشق ماماهاوزایمان شدم خدا خودش خیرشون بده و هر چی میخوان بهشون بده انقدر ک مهربون بودن 

عاشقم و عاشقی تو باوڕ بکەلە گە ل تو بوون مانای ژیانە 
ولی اسی بین سز و طبیعی من بازم طبیعی رو ترجیح میدم سز هم خیلی سختی داره بعدش هم کلی دردسر اما طبیعی ...

اخه ادم وحشت میکنه مخصوصا من ک استانه تحملم  واقعاااا پایینه😢

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😢😢😢وااای بیشتر ترسیدممم اخه مامانم میگ طبیعی بیار خوبه برات

بنظرم سزارین کن اگه یه بیمارستان خوب پیدا کردی شنیدم بخیه های طبیعی خیلی مشکل سازه مخصوصا  اگه یبوست بگیری 

خدایا کمکم کن ..... 
2731
من زایمانم طبیعی بود عاااااالی تر از عالی کلا۴تابخیه هم خوردم واقعا عاشق ماماهاوزایمان شدم خدا خودش ...

عزیزم کدوم شهر و بیمارستان بود؟؟

میتونی بگی؟؟

من سزارین بودم راحت بود فقط سردردم زیاد بود

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
اره اسی خدا خیرت بده این تاپیک و زدی ما ام تو همین سوال موندیم😍😘🌹😁 من خیلیییییی از درد زایمان م ...

عزیزم برای طبیعی هم ب ۷سانت برسی میتونی بی حسی اپیدورال بزنی

که اون درد شدید اخرش کمرنگ میشه😂😂😂

یعنی ۷۰%دردا کم میشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740
من هر دو را تجربه کردم، زایمان سزارین بهتر بود واسم،طبیعی خیلی دردناکه!البته بستگی به لگن هم داره بع ...

من لگنم کوچیکه خودمم ب شدت ریز میزم

فدااات😍😍 منم خیلییییی میترسم😢😢

😍😍💖💖

من همش موندم چیکار کنم اما بیشتر سزارین توی دلمه ،اما خداکنه بچه بریچ باشه وگرنه خودتم بکشی سزارین نمیکنن😢😢

~اگر ز باده مستی خوش باش • با ماهرخی اگر نشستی خوش باش~                                                       ~چون عاقبت کار جهان نیستی است • انگار که هستی چو نیستی خوش باش~ 🖇♾
اخه میگن سزارین بعدش خیلی مشکلات داره

ادم به آدمش فرق میکنه مثلا من تو زایمان اولم به خاطر فشار خون بالا تا۳روز تکون نخوردم سوند بهم وصل بود خیلی خیلییییی زایمان اولم سخت بود تا یک ماه موقع راه رفتن جای عملم درد مبکرد ولی دوستم و خواهرم ۱۲ساعت بعد عمل راه رفتن کاراشون رو خودشون کردن خودمم تو زایمان دومم بعد ۱۲ساعت که اجازه دادن راه برم به راحتی رفتمو حتی بعد ۷روز برگشتم خونه خودمم در صورتی که زایمان اولم خیلی احتیاج به کمک داشتم

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
اخه میگن سزارین بعدش خیلی مشکلات داره

من خواهرام بودن

مشکلی ندارن

فقط مراقبت میخواد انجام بدی مشکل پیش نمیاد

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
بنظرم سزارین کن اگه یه بیمارستان خوب پیدا کردی شنیدم بخیه های طبیعی خیلی مشکل سازه مخصوصا  اگه ...

وای خدا من خودمم ک یبوست دارم دیگ چ شودددد😢😢😢

عزیزم برای طبیعی هم ب ۷سانت برسی میتونی بی حسی اپیدورال بزنی که اون درد شدید اخرش کمرنگ میشه😂😂😂 ...

واو😂😂مرسی عشقم برای راهنماییت😂🌹🌹❤❤

~اگر ز باده مستی خوش باش • با ماهرخی اگر نشستی خوش باش~                                                       ~چون عاقبت کار جهان نیستی است • انگار که هستی چو نیستی خوش باش~ 🖇♾
2706