2733
2739
عنوان

زایمان طبیعی بهتره یا سزارین؟؟ چرااا؟؟😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکدوم 

ولی وقتی باشه

یجوری باید درش بیاری😂😂😂😂😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اره اسی خدا خیرت بده این تاپیک و زدی ما ام تو همین سوال موندیم😍😘🌹😁 من خیلیییییی از درد زایمان م ...

فدااات😍😍

منم خیلییییی میترسم😢😢

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2728

عزیزم‌شما تازه باردار شدی درسته؟

به‌نظرم اول رو خوب پیش رفتن‌روند بارداری فکر کن بعد ماه اخر اینو بگو 

چون راه سختی در پیش‌داری

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ولی اسی بین سز و طبیعی من بازم طبیعی رو ترجیح میدم سز هم خیلی سختی داره بعدش هم کلی دردسر اما طبیعی بهتره

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
کاش میشد نی نی داشت اما بدون زایمان😅😅😅😅😅😅😅من ک اوایل از سزارین میترسیدم الان بعد زایمانم از ط ...

اخرش سز بودی یا طبیعی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

من سزارین شدم و دوتا دوستم طبیعی

یکیشون تا شش ماه عفونت داشت و یکی دیگشونم یبوست وحشتناک و شقاق و خونریزی...خیلی درد و زجر کشیدن

اما خودم ک سز بودم فقط دردم شب اول ک مخاسم پاشم بود وگرنه از فرداش راحت راه رفتم و سه روزه کارامو انجام دادم

2740
من طبیعی بودم.راضی بودم.زود سرپا شدم.خودم کارامو انجام میدادم

عزیزم حین زایمان خیلی درد داره؟؟ بعدش عوارض نداشت؟

من سزارینم خیلی راحت بود فقط چند ساعت اول بعد اول درد داشتم اونم بهم مسکن زدن بستگی به بدنت داره مثلا جاری من لگنش کوچیک بود خیلی ولی طبیعی کرد و الان ۶ ساله از درد کمر و لگن فقط ناله میکنه و میگه چه اشتباهی کردم ولی خالم لگنش بزرگه و سه تا طبیعی بدنیا آورده . من از طبیعی ترسیدم 

خدایا کمکم کن ..... 
من سزارین شدم و دوتا دوستم طبیعی یکیشون تا شش ماه عفونت داشت و یکی دیگشونم یبوست وحشتناک و شقاق و خ ...

😢😢😢وااای بیشتر ترسیدممم اخه مامانم میگ طبیعی بیار خوبه برات

طبیهی بودم خیر سرم دهانه رحمم فوق العاده نرم بود ولی واقعا مرگ رو جلوی چشمام دیدم مادر و مادرشوهرم فقط بالا سرم‌ گریه میکردن😐😐😐😐

ولی خب بازم برگردم‌ عقب همون‌طبیعی رو انتخاب میکنم

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
سزارین بهتره  من طبیعی بودم خیلییییییی درد داره بعدشم تا ۱هفته از سوختن بخیام فقط اشک میریختم ...

پس اگر اینطور باشه

سزارین بهتره😐😐😐

پوووووف

من زایمان اولم صبح روز موعود رفتم بستری شم . بستری شدم آمپول زدن. از ساعت ۱۱ دردها شروع شد ولی دریغ از یه سانت حتی. تا ساعت ۵ونیم عصر شد . به پرستارا التماس میکردم توروخدا بسه دیگه منو ببرید برا سزارین . که بعد یه ساعت قبول کردن .هفته ۴۰ هم تموم شده بود .ولی انگار نه انگار .بچه نمی خواست بیاد😁😂😂

2706