2737
2734
عنوان

برای تعطیلات نوروز چه شهری خوبه برای سفر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 30 پست

هرجا میرید برید فقط کیش نرید😒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفر تو عید نوروز اصلا خوب نیس 

ترجیح میدم وقتی جاده خلوته سفر برم تابستون بهتره 

برای عید جنوب 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
2728
2740

متاسفانه اکثر  جاها شلوغ میشه ایام عید . من دوست دارم یه جای خلوت و خوشگل گیر بیارم ولی همیشه عید تو اوج شلوغی هستم اکثر مواقع با کل خانواده خودم که پر جمعیت هستیم به خاطر دل مادرم میریم یه جا . خوش میگذره ولی هی باید بچه ها رو ازهم سوا کنی به همسرت تذکر بدی که عیب نداره باجناق اینو گفت تو چیزی نگو دلخوری پیش نیاد . کلا مدام باید حواسمون باشه یکی دلخور نشه برای همه زهر مار کنه 

چرا عزیزم میشه توضیح بدی؟ اخه من برنامشو دارم 😓

من اونجام نمیخوام شلوغ شه😐😐😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706