2737
2734

چه مارکی بگیرم بدون رایحه اون لایه سبز رو نداشته باشه کهنه پارچه هم گذاشتم بازم میسوزه دکترم بردم خوب نشد طوریی میسوزه که دونه های ریز کنارهم میزنه که باز زخم میشه یا تاول میزنه ۱ سالش شد خوب نشد موندم دیگه چکارکنم

زدحساسیت بگیرخوپوشک

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مولفیکس استفاده کردی؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
پماد پیشگیری از سوختگی براش میزنی؟وقتی هم یه کوچولو قرمز شد باید براش پماد سوختگی بزنی. مارک چیکو عا ...

پمادهای زیادی استفاده میکنم براش هرچی پزشکا دادن ولی بازم خوب نمیشه عطاریی دارو گیاهی رفتم  گفتن سدر شورش کن خودت عرق کاسنی بخور بازم خوب نشد نمیدونم چکارکنم بچم طفلکی میسوزه

2740

سلام اول یه پماد خوب مثل کالاندولا، سودو کریم یا روغن کبد ماهی بگیرید بزنید تا پاش کاملا خوب بشه بعد که خوب شد روی پوست سالم هربار که باز میکنید و میخواید پوشک کنید یه لایه خیلی کم و نازک وازلین بچه به قسمتی که زیر پوشکه بزنید بیشتر نقطه اتصال ران که چین میفته و دقت کنید قسمت وسط و مجاری ادرار نمیخواد فقط اطراف . این باعث میشه ادرار و مدفوع به پوستش نخوره . من این راهو یه دکتر یادم داد واسه بچه هام . نکته خیلی مهم : روز اول روی یه ناحیه کوچیک پاش امتحان کنید که حساسیت نداشته باشه به وازلین اگر اون ناحیه دونه زد و سرخ شد یعتی بهش نساخته

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ببین شاید چون پوشک زیاد عوض میکنی اینطور میشه... واسه دختر داداشم اینطور یود

نه پوشک میگیریم یک مارک تا چندتا ازش میزارم باز میبینم کم کم شروع به زدن میکنه پوشک دومیش دیگه تاول یا دونه میزنه بیرون

چه پوشکهای زدید خارجی بزنید مدتی شایدتاثیرداشت عفونت ندارن  شاید عفونت ادراری داره میسوزه

دکتر براش ازمایش نداد ببینم  مولفیکس مای بی بی  ببم مرسی تاتی دوتا اسم ترکی .... چند تا دیگه