2733
2734

میخوام تولد بگیرم برا دخترم تقریبا همه فامیل گفتم حدود ۱۰۰ نفر.... بعد از بچه های یه عموی شوهرم خوشم نمیاد دخترش هم سن خودمه ولی مجرد و لوسه و از رفتارش با شوهرم و جلو شوهرم خوشم نمیاد .... دلم نمیخواد بگمش... فقط عمو و زن عموش بگم بد میشه و ناراحت میشن.... و خودم خراب میشم...عموش ۴ تا هم بچه داره تو خونه ....

اگرم بی تفاوت باشم بیان ممکنه حرص بخورم بعدن....

چه کار کنم بگم یه جور...نگم یه جور ... 

عزیزم حالا که داری همه اعضای فامیل رو میگی بیان و کدورت و مشکل واضح هم نداشتین باهم، زشته نگی بهشون

دعوتشون کن، بین اون همه مهمون به چشم نمیان که

خودت هم توجه نکن بهش که اذیت نشی

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اذیت که رفتاراش جلوی سوهرمو خوشم نمیاد 

یجوری نباشه که شوهرت حساس بشه سر طرف، که عه لابد فلانی يه نظری داره که خانمم حساسه بیشتر زوم بشه روش، سعی کن از تولد لذت ببری، اگر هم هر جوري میکنی دلت راضی نميشه بیخیال تو مهم تری تا فکر بقیه

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖
یجوری نباشه که شوهرت حساس بشه سر طرف، که عه لابد فلانی يه نظری داره که خانمم حساسه بیشتر زوم بشه روش ...

اخه خیلی دعواش کردم شوهرمو که حق نداری به این توجه کنی یا جوابشو بدی ...‌ اخه خیلی لوسه پیش شوهرم و بی حجابم هست هم من و هم شوهرم معتقدیم 

یجوری نباشه که شوهرت حساس بشه سر طرف، که عه لابد فلانی يه نظری داره که خانمم حساسه بیشتر زوم بشه روش ...

فکر کنم دلم رای شده که بگم .... نگم دردسرش بیشتره اگه بگم حداقل مشکل خودم با خودمه 

فکر کنم دلم رای شده که بگم .... نگم دردسرش بیشتره اگه بگم حداقل مشکل خودم با خودمه 

بگو بابا، همیشه یکسری چيزا مقابل عقاید ماست نميشه که بابت هر چیزی خودمونو اذیت کنیم، اينهمه داری هزینه میکنی این همه خستگی رو به جون میخری رها کن ذهنتو و میزبان خوب و خوشحالی باش، ان شاء الله دختر گلت زنده باشه و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه، آمین

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖