2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ربطی به جفت نداره بستگی به بدنت داره اندازه فعالیتت داره من سه تا زایمان داشتم دوتا خلفی یه قدامی هر ...

جدی؟

صورت بچه میگن رو به شکم مادره درحالیکه برای زایمان باید سمت پایین باشه صورتش

چجوری صورتش تو زایمان های خلفیت برگشت سمت پایین؟

جدی؟ صورت بچه میگن رو به شکم مادره درحالیکه برای زایمان باید سمت پایین باشه صورتش چجوری صورتش تو ز ...

والا صورتشو نمیدونم کدوم سمتی بود اگه منظورت اینه بچه بریچه و سرش بالاست ربطی به جفت نداره سفالیک یعنی سر پایین بریچ یعنی سر بالا

2738

والا اینو نمیدونم اما با این اطلاعات خودتو نترسون من زایمان دوم و سومم خلفی بود جفتش دردش راحتر از زایمان اولم بود که قدامی بود اگه مشکل پزشکی نداری برو شنا یا تو خونه ورزش کن خیلی کمکت میکنه

کمر دردم تو اولی و سومی نداشتم تو دومی داشتم اولی قدامی بود باز دوتای بعدی خلفی

پس ربطی نداره 

قرار برم کلاس امادگی برای زایمان ولی الان زوده ماههای بالاتر حتما میرم 

مرسی از راهنماییت عزیزم

پس ربطی نداره  قرار برم کلاس امادگی برای زایمان ولی الان زوده ماههای بالاتر حتما میرم  م ...

اره حتما برو عزیزم سعی کن آرامش داشته باشی انشالله زایمان خوبی داری نترس اصلا

آرامش مهمترین چیزه هم بارداری هم زایمان

اره حتما برو عزیزم سعی کن آرامش داشته باشی انشالله زایمان خوبی داری نترس اصلا آرامش مهمترین چیزه ه ...

اره عزیزم میدونم دکترمم خیلی خوبه میگه هرکدومو بخوای اونو انجام میدیم نگران نباش 

ممنون بابت دلگرمیت❤❤❤❤❤