2737
2734
عنوان

❤️اقدامی های دی ماه 98 بیاین تا با هم باشیم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 21898 بازدید | 1912 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله به نتیجه مثبت برسی عزیزم🌷🌷 میشه بگی چه مراحلی رو طی میکنن ، که این نتیجه میرسن باید تخ ...

جواب ازمایش شوهرم

و این ک دیدن ب هیچ دارویی پاسخ مثبت نمیده

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2731
تو صفحه ها گشتم تا پیدات کردم ماریا جون😍😘😘 خدا خیرت بده ، با دستورهایی که دادی ، استفاده کردم ، ...

خداروشکر عزیزم‌خوشحال شدم خودم کیستم ۴سانتو نیم بود تو یه ماه خوب شد خیلی خوشحال شدم انشاالله همیشه سلامت باشی

سلام گلم ، آره هنوز خونریزی دارم ،دیروز خیلی درد داشتم ، اصلا نمیتونستم بایستم ، فکر کنم داشتن دفع م ...

عزیزم‌منم همینطور بودم وقتی دفع شد درد لگن داشتم دکتر گفت بخاطر دفع کیسته مشکلی نیس بعد چندروز خوب میشی ک خداروشکر خوب شدم ولی عرق فراسیون‌واین ماهم بخور بعد پریودت ک کیست برنگرده

سلام دوستان شبتون بخیر منم دوماهه اقدام کردم پنج روز دیگ تا موعدپریودی مونده هیچ علائمی جز تهوع ندارم پارسال عروسیمونو گرفتیم برج پنج که من دقیقا توهمون ماه اول باردارشدم بچم اول پنج ماهگی سقط شد...دیگ اقدام نکردیم تاالان ولی استرس دارم کمی دفعه پیش باراول حامله شدم الان ماه دومم خبری نیس ☹☹

2740
۲۳ سالمه، به نظرت منم اون دستورو برای تخمدان پلی کیستیک انجام بدم؟؟؟

اگه کیست داری استفاده کن ، حتی خوندم که برای تقویت تخمدان هم خوبه ، واسه اونایی که تنبلی دارن ، باعث رشد فولیکول ها میشه ، به دکترم که گفتم اینارو استفاده کردم ، گفت خیلی هم خوبه ، اما تو پریودی رازیانه استفاده نکن ، از روز دوازده سیکل میتونی رازیانه بخوری برای تنظیم قائدگی

ممنون گلم، خودمم زدم تو نت مثل اینکه ذخیره تخمدانم پایین

تو که سنت خیلی کمه عزیزم!! ببین یجا خوندم یه خانومه ذخیره تخمدانش خیلی پایین بود دکترش ناامیدش کرده بود ، از همین داروهای عطاری استفاده کرده بود ، رفته بود بالا و باردار شده بود ، نوشته بود ها اما یادم نیست چه چیزا مصرف کرده بود.

خداروشکر عزیزم‌خوشحال شدم خودم کیستم ۴سانتو نیم بود تو یه ماه خوب شد خیلی خوشحال شدم انشاالله همیشه ...

قربانت گلم ، من دوتا بود یه چهار و نیم و یه سه سانتی، خیلی تعجب کردمو خوشحال شدم ، تو ده روز رفت ، خدا خیرت بده😘😘

عزیزم‌منم همینطور بودم وقتی دفع شد درد لگن داشتم دکتر گفت بخاطر دفع کیسته مشکلی نیس بعد چندروز خوب م ...

آره به دکترم که گفتم اینارو خوردم ، گفت خوبه اما رازیانه رو تو پریودی نخور ، الان فراسیون و عسل و سیاهدانه و عسل رو هنوز دارم ادامه میدم ، عطاری ای که ازش خریدم گفت تا چهل روز بخور ، کلم بروکلی هم که گفتی خریدم میخورم

آره به دکترم که گفتم اینارو خوردم ، گفت خوبه اما رازیانه رو تو پریودی نخور ، الان فراسیون و عسل و سی ...

خداروشکر ک خوبی عزیزم..اره ادامه بده تو پریودیت هیچکدومو نخور از روز پاکیت بازشرو کن..انشاالله ک این ماه بارداری بشی